Kuaförlerin İtalya Çıkarması

İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin değişik illerinden gelen 50 kuaför, 2018 saç modellerini tanımak aynı zamanda düzenlenen eğitimlere katılmak için İtalya’ya gitti.İzmirli kuaför firması Ege Bella tarafından organizasyonu yapılan etkinliğe dünyanın dört bir yanından 600’e yakın kuaför katıldı. Roma’da bulunan Artego Akademisinde toplam 1 hafta süren eğitim alan kuaförler, 2018 yılının yeni trendlerini dünyanın önde gelen kuaförlerinden uygulamalı olarak öğrenme imkanı buldular.

Ege Bella yönetim kurulu başkanı Türker Acı, dünya saç modasını takip etmek için Türkiye’nin önde gelen kuaförlerini başta Amerika olmak üzere İtalya, Ukrayna, gibi ülkelere götürdüklerini belirterek, "Türk kuaförleri yaptıkları modellerle hem dünyadaki trendleri yakından takip ediyor,hemde dünya saç modasının öncüleri ile tanışarak kariyerlerinde önemli bir adım atıyorlar" diye konuştu.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Bella İzmir, İzmir Ege Bella, Artego Akademisi, Türker Acı, izmir etkinlikleri, izmir kuaförleri, izmir kuaför cemiyeti