HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Aralık 2017

KİTVAK "Umut Kermesi"

Magazinizmir
"Kitvak'ın geleneksel hale getirdiği 'Kitvak Kermesi' Kültürpark Tenis Kulüp'te gerçekleştirildi. İzmirlileri, hayırsever ve bağışçıları bir araya getiren kermes hasta ve hasta yakınları için umut oldu.

KİTVAK Geleneksel Kermesi kapsamında gıdadan giyime, özgün sanat eserlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar, yüzlerce ürün Kitvak dostu hayırsever ve bağışçılara sunuldu.

Öğle saatlerinde başlayan organizasyon kapsamında yer alan ürünlerin önemli bir bölümü 3 saat gibi kısa bir süre içinde ziyaretçiler tarafından satın alındı. Kitvak Kermesi’nin sürprizi noel baba kostümleriyle yılbaşı şarkıları ve popüler şarkıları seslendirerek salona giren Pozitif Bando oldu. Ziyaretçiler Pozitif Bando’nun şarkıları eşliğinde dans ettiler, şarkılar söylediler.

Stantlarda görev yapan Kitvak İcra Komitesi Üyeleri masalarındaki ürünleri bağışa dönüştürebilmek amacıyla birbirleriyle rekabet ederken ortaya renkli görüntüler çıktı, keyifli diyaloglar yaşandı.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul "İki gün önce 3.büyük eserimizi, DEÜ Kitvak-Abdulrezzak Sancak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni yüce gönüllü hayırseverlerimizle birlikte hizmete açtık. Bu heyecanımız sürerken kermes coşkusu ile 2017 yılını umuda vesile olarak geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Bağışçı ve hayırseverlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Kitvak onların sayesinde onkoloji hastalarının umudu olmaya devam edecek" derken organizasyona katkılarından dolayı Kültürpark Tenis Kulübü, RoseGarden 1941, Pozitif Bando ve Zeytin Sanat Organizasyon ile kermese ilgi gösteren tüm Kitvak Dostları’na teşekkür etti.

Kermes sonunda katkılarından dolayı Kitvak İcra Komitesi Üyeleri, katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür belgeleri takdim edildi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN