HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Ekim 2016

Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya İle Affetmenin Dayanılmaz Hafifliği

Magazinizmir
Sonbaharın gelmesi ile hem bedensel hem de ruhsal olarak azalan enerjinizi zihinsel arınma semineri ile artırabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya tarafından 5-6 Kasım tarihlerinde Selçuk’ta düzenlenecek olan Zihinsel Arınma Semineri sınırlı sayıda katılımcıya zihinsel arınma ve yeniden enerji depolama fırsatı sunacak.

Yaz aylarında güneşin, denizin ve pırıl pırıl havanın verdiği enerji sonbahar aylarında yerini melankoliye ve aşırı duygusallığa bırakıyor. Son yıllarda deniz-kum-güneş tatil anlayışına alternatif tatil planları oldukça popüler oldu. Bu alternatiflerden sanat tatilleri, hikaye seminerleri gibi pek çok seçeneğin yanı sıra en derin ve uzun yolculuk olan "içsel yolculuk" temalı tatiller günümüzün trendleri arasında en üst sıralarda yer alıyor.

Affetmenin Dayanılmaz Hafifliği

Hepimiz biraz rahatlamak, güzelce vakit geçirmek, farklı deneyimler kazanmak ve kendimize güzel bir hikaye yaratma isteği ile yolculuğa çıkarız. Bu kapsamda bugüne kadar gerçekleştirdiği kişisel gelişim seminerleri ve meditasyonlarla binlerce kişiye ulaşan reiki master teacher, NLP uzmanı, melek koçu ve bireysel danışman İkbal Kaya, üzüm bağları, lavanta bahçeleri, taş konaklar arasında yer alan İzmir’in sevimli ilçesi Selçuk’ta bulunan Yedi Bilgeler Otel ve Şarapevi’nde zihinsel arınma semineri düzenliyor. Sınırlı sayıda katılımcının izleyebileceği seminerler 5-6 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sonbaharın Ağırlığını Üzerinizden Atın

Seminerlerin, yapamadıklarınızdan dolayı kendinizi, size yapılandan dolayı diğerlerini affederek fiziksel, ruhsal ve duygusal iyileşmeye başlamak için önemli bir adım olacağının altını çizen İkbal Kaya, "Zihinsel arınma seminerlerinin ardından şehrin kalabalığı ve sonbaharın ağırlığı içerisinde tüy gibi hafiflemiş olarak evinize döneceksiniz" dedi.

"Kendinizi Tekrar Sevebilir misiniz?"

Etkinlik kapsamında katılımcılara bilinçaltı çalışmaları, kuantum ve meditasyon uygulamalarıyla nasıl zihinlerini programlayabileceklerinin anlatılacağını dile getiren Kaya, yaz mevsiminin bitmesiyle yoğun bir iş temposunun yükünü sırtlanmadan önce zihinsel ve duygusal olarak temizlik, arınma ve yenilenmenin tam zamanı olduğunu dile getirdi. İkbal Kaya sözlerini şöyle sürdürdü; "Geçmişi Serbest Bırak, Her Fiziksel Rahatsızlığın Altında Yatan Duygusal Mesaj, Olumlu Düşüncenin Ruhsal, Fiziksel ve Duygusal Şifası, Kendini Keşfet, Yeniye Yer Aç ve Kendinizi Tekrar Sevebilir misiniz? başlıkları ile gerçekleşecek seminerlerde derin zihinsel ve içsel bir yolculuk yapabilir sonbahar detoksuna ruhunuzdan başlayabilirsiniz." dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN