KESİAD 2. Futbol Turnuvası 7 Aralık Pazartesi Başlıyor

Geçtiğimiz yıl Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) tarafından düzenlenen futbol turnuvasının geliriyle Çanakkale gezisine çıkan Kemalpaşalı çocuklar, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan organizasyondan elde edilecek maddi kaynakla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ankara’ya gidecekler.Kemalpaşa’da faaliyet gösteren firmaların oluşturduğu futbol takımlarıyla katılacağı 2. KESİAD Futbol Turnuvası’nın 7 Aralık 2015 saat 19.00’da başlayacağını bildiren KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aytekin Öztaş, geçen yıl büyük ilgi gören organizasyon sayesinde işçi ile işveren arasındaki iletişimi kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ata’yı ve TBMM’yi Ziyaret Edecekler

KESİAD olarak sosyal çalışmalara son derece önem verdiklerini anlatan Öztaş, "Geçen yıl ilköğretim öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdiğimiz Çanakkale gezisi çok faydalı geçti. Öğrenciler ülkemizin tarihi açısından ayrı bir önemi bulunan yerleri yakından görme fırsatı buldu. Bu yıl yapılacak futbol turnuvasından elde edeceğimiz maddi kaynakla da ilköğretim okullarından seçilecek öğrencilerle bir engel çıkmazsa 23 Nisan’da Ankara’ya giderek Ata’mızı ve TBMM’yi ziyaret edeceğiz. Bu konudaki organizasyonu ise yönetim kurulu üyemiz Haluk Meriç gerçekleştirecek" diye konuştu.

Turnuvada 4 farklı grupta Star Yağcılar, Tetra Pak, Ramada, Yaşarkent, Eko Endüstri, Beydemir, Saygılı Rulman, Cihan Oto, Özteknik Oto, Erenli Kauçuk, KOSBİ, Kutlusan, Kanat Boya, Çinkanlar, Volt Elektrik, Egemet, LMC Makine, Dimes, Ömeroğlu, Mutlubaş Otomotiv futbol takımları mücadele edecek.

 
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Futbol Turnuvası İzmir, İzmir Futbol Turnuvası, Aytekin Öztaş, Star Yağcılar, Tetra Pak, Ramada, Yaşarkent, Eko Endüstri, Beydemir, Saygılı Rulman, Cihan Oto, Özteknik Oto, Erenli Kauçuk, KOSBİ, Kutlusan, Kanat Boya, Çinkanlar, Volt Elektrik, Egemet, LMC Makine, Dimes, Ömeroğlu, Mutlubaş Otomotiv, İzmir Etkinlikleri