Kaya Thermal&Convention Unutulmaz Gün

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olan Gözde Yavaşoğlu ve Pamuklar A.Ş'nin sahibi Tolga Pamuk, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.İki ay önce nişanlanarak evlilik yolunda evlilik adımı atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.
Halil Yavaşoğlu ve Zehra Okatan ‘nın kızları Gözde Yavaşoğlu’nun nikah masasındaki şahitliğini Eftal Serter üstlenirken İrfan Pamuk ve Nedret Pamuk’un oğulları Tolga Pamuk’un şahitliğini ise Evrim Yavaşoğlu üstlendi.
Gözde Yavaşoğlu’nun Sisters şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Tolga Pamuk’un Damat Tween imzasını taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı. Çift Balayı için rotayı Santorini’ye çevirdi.
Beyazlale organizasyonun düzenlendiği düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Gözde Yavaşoğlu, Pamuklar A.Ş izmir, Tolga Pamuk, Kaya İzmir Thermal&Convention, Halil Yavaşoğlu, Zehra Okatan, Eftal Serter, İrfan Pamuk, Nedret Pamuk, Evrim Yavaşoğlu, Sisters izmir, Damat Tween izmir, Beyazlale Organizasyon izmir, izmir Beyazlale organizasyon, Etistar fotoğrafçılık izmir, izmir etkinlikleri