Kaya Ailesi'nin Eğlenceli Günü

İzmir'in en büyük beş yıldızlı otelleri arasında ilk sıralarda yer alan Kaya İzmir Thermal& Convention çalışanları 2016 moral gecesinde bir araya geldi.Düzenlenen gecede, 5 senesini dolduran otel çalışanlarına teşekkür plaketi verildi.
İki gece olarak düzenlenen gecenin ev sahipliğini üstlenen Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ile Kaya İzmir Thermal&Convention İşletme Müdürü Sevgi Şahin, geceye katılan konukları kapıda karşıladı.

Tiamo Band (Tepecik Senfoni)’in sahne aldığı gece de Mezdeke dans ekibi yaptıkları şovlarla otel çalışanlarına ve ailelerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Gecede konuşma yapan Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ,’ Bu geceyi güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın huzuru ile yaşıyoruz. Beş seneyi birlik ve beraberlik içinde geride bıraktık. Kaya ailesi olarak, bu zamana kadar çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptık’ dedi. Tağıl, kurumsal sürdürülebilirliğe verdikleri önemin çizdikleri başarılı grafikte büyük payı olduğunu sözlerine ekledi. Gecede Kaya İzmir Thermal&Convetion çalışanları 2016 ya merhaba pastasını hep birlikte kesti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal& Convention, Muzaffer Tağıl, Sevgi Şahin, Tiamo Band İzmir, İzmir Tiamo Band, Mezdeke dans İzmir, İzmir Mezdeke dans, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti