Kaşkaloğlu'ndan Çifte Kutlama

2000 yılında Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu tarafından kurulan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi düzenlenen bir geceyle, 15'inci gurur yaşını ve yeni yılı bir arada kutladı.Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu ve Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu'nun ev sahipliğinde Hilton Oteli 32'nci katta gerçekleştirilen yemekte, hekimler ve hastane personeli doyasıya eğlendi; 2016 yılına birlikte adım atmanın mutluluğunu yaşadı.

Canlı müzik eşliğinde yerli ve yabancı şarkılarla coşan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi personeli, yoğun geçmesi beklenen 2016 yılı öncesinde moral depoladı.

İyisi ve kötüsüyle bir yılı da geride bıraktıklarını belirten Kurucu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, “Yıllar çok hızlı akıp gidiyor. 2016 yılından umutluyuz. Çalışanlarımızın özverili katkılarıyla 15 başarılı yılı geride bıraktık. Hayattan keyif alabilmek ve daha mutlu yarınlarda yine hep beraber olmak istiyoruz. 2016'nın, kentimiz ve ülkemiz için mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diliyoruz” diye konuştu.

Gecede, hastane içinde yapılan ankette en başarılı çalışan olarak seçilen Ameliyathane Başhemşiresi Canan Usta Akpınar, Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu tarafından ödüllendirildi.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi'nin müzikteki gizli yetenekleri Op. Dr. Lale Geribeyoğlu Aras ve Anestezi Teknisyeni Kübra Kara da, söyledikleri türkü ve şarkılarla konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaşkaloğlu İzmir, İzmir Kaşkaloğlu, Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir, İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Canan Usta Akpınar, Op. Dr. Lale Geribeyoğlu, Kübra Kara, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı