Karşıyaka'dan Örnek Olacak Proje

Bostanlı ESPN Butik ve Bostanlı ESSİ Güzellik Salonu Karşıyaka Belediyesi’nin “Her Apartmanla Bir Öğrenci Okutuyoruz” projesine destek olmak için Bostanlı Gondol Restaurant’da yemek verdi.Karşıyaka Belediyesi’nin belediye ve halk işbirliğiyle “Karşıyaka’nın Filizleri” adı altında hayata geçirdiği Her Apartmanla Bir Öğrenci Okutuyoruz Projesi, bölge sakinleri, sanayici işadamları ve esnafları tarafından ilgiyle karşılandı. Karşıyaka Belediyesi ve Bostanlı Esnaf ve Sanayici İşadamları Derneği BESİAD’ın desteklediği, ESPN Butik ve ESSİ Güzellik Salonu’nun düzenlediği dayanışma yemeğine 200’e yakın konuk katıldı.

Yemekten elde edilecek olan gelirin öğrencilere burs olarak aktarılacağını belirten ESPN Butik’in genç sahibi Ecem Payzin, “Geleceğimize sahip çıkan ve örnek çalışmalara imza atan Karşıyaka Belediye Başkanımız Sayın H.Mutlu Akpınar’a, tüm belediye çalışanlarına böyle bir proje ürettikleri için ne kadar teşekkür etsek az. Bu projenin parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu gece elde edeceğimiz gelir ile iki öğrencimizin bir yıllık gideri karşılanacak” dedi. Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel ise “Türkiye’ye örnek olan çok önemli bir projeyi hayata geçirdik.

Sizlerin desteği hevesimizi ve inancımızı artırıyor. 200’e ulaşan burs verdiğimiz öğrenci sayısını önümüzdeki yıl 400’e çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Gecede Karşıyaka Belediyesi Başkanı H.Mutlu Akpınar adına Başkan Yardımcısı Murat Özel ve BESİAD Yönetim Kuruluna plaket verildi.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Karşıyaka, Bostanlı, ESPN Butik, ESSİ Güzellik Salonu, Karşıyaka Belediyesi, Gondol Restaurant, Karşıyaka’nın Filizleri, sanayici işadamları, Esnaf, BESİAD, burs, Ecem Payzin, H.Mutlu Akpınar, Murat Özel, izmir iş dünyası, izmir etkinlikleri, izmir