HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Ocak 2020

JUSTİN BİEBER'IN LYME HASTALIĞI NE ANLAMA GELİYOR?

Magazinizmir
Ünlü süper model Hailey Baldwin ile bulutların üzerinde bir evlilik ve dünya çapında milyonlarca Belieber. Fakat görünen o ki Justin Bieber için tüm bunlar depresyona engel değil. Son zamanlarda başa çıkamadığı bir depresyon sürecinde olan yeni nesil sanatçı, dün Instagram hesabından bu sağlık sorunlarıyla ilgili samimi bir açıklamada bulundu.

Kenelerin taşıdığı bakterilerin neden olduğu bir enfeksiyon türü olan Lyme hastalığı teşhisi konduğunu açıklayan ünlü sanatçının depresif hallerinin kaynağı böylelikle ortaya çıkmış oldu. 25 yaşındaki yeni nesil sanatçı, Instagram'dan paylaştığı haberde şunları dile getirdi: "Pek çok insan Justin Bieber'ın bitik göründüğünü söylerken, ona yakın zamanda Lyme hastalığı teşhisi konduğunu fark edemedi. Sadece o da değil, cildinizi, beyin fonksiyonlarınızı, enerjinizi ve genel sağlığınızı ciddi yönde etkileyen bir hastalıkla yüzleştiğim kimsenin aklına gelmedi."

Lyme hastalığı ile savaştığı o dönemi YouTube'da yayınlayacağı bir videoda takipçileriyle paylaşacağını açıklayan ünlü sanatçı, "Benim için zor bir dönemdi ama 'tedavi edilemez' denen bu hastalığın sonunda yenmek beni her zamankinden daha da güçlü yaptı."  Justin Bieber'ın bu açıkalamalarını samimi bulmayanlar ve Lyme hastalığının yan etkilerini abarttığını düşenenler oldu elbette. Fakat tabii ki ünlü sanatçının eski sağlığına geri kavuşmasına ve müzik dünyasına geri dönmesine sevinen Belieber'lar sayıca daha fazlalar!

FACEBOOK İLE BAĞLAN