HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Nisan 2017

İzmirlilere İki Günlük Şık Organizasyon

Magazinizmir
Ülkemiz son dönemlerde zorlu günler geçiriyor. Hain terör saldırıları sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimiz hepimizi yasa boğuyor.

Öyle ki gündelik hayatımızı yaşamakta tedirginlik hissetmeye başladık. Fakat terör örgütlerinin en önemli amaçlarından biri de bize bunu yaşatmak. Dolayısıyla "Hayatımıza sahip çıkmalıyız" düşüncesi ile yola çıkan Dora Dergisi, İzmirliler için yeni bir organizasyon gerçekleştirdi. Hayatımıza, geleceğimize sahip çıkmak için bir adım atan Dora Magazin, 31 Mart – 1 Nisan 2017 Cuma - Cumartesi günleri, Alsancak Tren Garı’nda şık bir sunumla gündüzden geceye devam eden iki günlük bir organizasyon gerçekleştirdi.

"İzmir Eve Kapanma, Sokağa Çık" ismi ile gerçekleştirilen proje kapsamında workshoplar ve konserler organizasyona damgasını vurdu. Birbirinden ünlü isimler organizasyon kapsamında Alsancak Tren Garı’nda oldu. İlk kez gerçekleşen "1. Dora Tavla Turnuvası" tavla tutkunlarını bir araya getirdi. Tavla turnuvasına katılım ücretleri ve Televizyon starı İvana Sert ve Modacı Ertan Kayıtken’in gerçekleştirdiklei workshopun geliri Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Çocuk Bölümü ve Yeni Doğan Bölümü’nün eksiklerinin tamamlanması için kullanılmak üzere ayrıldı.

İvana Sert ve Ertan Kayıtken’in workshopunda Irmak Atuk, Açelya Kartal, Cansu Melis Karakuş gibi ünlü modeller Ertan Kayıtken’in sunumunda kıyafet giyerken, İzmir sosyal yaşamın tanınmış isimleri de bir araya toplandı. Organizasyon alanınında yeme içme standları olurken, aynı zamanda bahçede alışveriş yapılabilecek hediyelik eşya standları yer aldı.

Gün boyu alanında uzman isimler workshoplar gerçekleştirdi. Stand up fenomeni Benan Bilek, Gurme Ahmet Güzelyağdöken, Psikoloji Danışmanı Ferhan Bıçakçılar, Uzman Diyetisyen Mehlika Öktem, Estetik Cerrahı Ulvi Güner, Astroloji Uzmanı Bendegül Candarlı, Moda Tasarımcısı Yasemin Karagülle, Moda Tasarımcısı Zeynep Mayruk ve İzmirli bloggerlar birbirinden renkli workshoplar gerçekleştirdi. Popüler sanatçılar Arda Türegün, Tezgah Grubu ve Dj Berkay iki gün boyunca unutulmaz konserler verirken, İzmirliler doyumsuz iki gün yaşadı.

Celil Nalçakan’ın öncülüğünde gelen Kafa Dergisi, unutulmayacak bir söyleşi ile İzmirli hayranları ile buluştu. Tüm İzmir’in davetli olduğu bu özel iki günlük etkinlik büyük ses getirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN