İzmirliler, Kuzguni'de Sanata Doyacak

Mavişehir'de hizmet veren Kuzguni Sanat Café & Brasserie, aralık ayında her yaştan sanatsever için dolu dolu bir program sunacak.Kuzguni Sanat Cafe bünyesindeki konferans ve sergi salonunda 6 Aralık Pazar günü Avusturya Üstün Hizmet Altın Devlet Nişanı sahibi ünlü sanatçı Fazıl Hakan Gürkan, koro ve klasik müzik eğitimi verecek.

Sanatçı Fazıl Hakan Gürkan, 12.00 - 15.00 saatleri arasında 5 ile 25 yaş aralığındaki müzik tutkunlarına koro ve klasik müzik konusundaki deneyimlerini aktaracak.

Sanat günleri kapsamında yer alacak bir diğer etkinlik de, "Kişisel ve İş Yaşamınıza Sanatla Terapi" başlıklı eğitim olacak.

12 ve 26 Aralık tarihlerinde saat 13.00 -16.00 arasında Uzm. Psk. Danışman Zahit Harmanlı, Uzm. Psk. Danışman Emrah Akman ve Klarnet Sanatçısı Yılmaz Kaygusuz'un sunumlarıyla renklenecek eğitimde, kişinin yaşamının her alanında etkisi olan özgüven ve bireysel farkındalık için müzik, dans, drama ve resim alanlarında atölye çalışmaları yapılacak.

Sanat Günleri'nde Renkli Etkinlikler

Dünya mutfaklarının seçkin örneklerinden lezzetler sunan Kuzguni Sanat Café & Brasserie işletmecisi Güler Doğru, sanatseverler için dopdolu bir program hazırladıklarını belirterek, sanatın desteklenmesinin çok önemli olduğunu ve farklı alanlardaki etkinlikleri tek çatı altında sunduklarını söyledi.

Küçük büyük herkesin Kuzguni'de kendine yakın bir şeyler bulabileceğini de kaydeden Doğru, "Kişisel gelişim, resim ve müzik alanlarında birçok sanatçıyı konuk edeceğiz. Zahit ile Kırık Plak Müzik Grubu her çarşamba canlı performans sunacak. Konuklarımız her cuma ve cumartesi 45'lik plaklar ile nostaljik saatler yaşayacak. Doğa Okulları eğitmenlerinin desteğiyle her cumartesi ve pazar kahvaltı sonrası, çocuklar için seramik, boyama ebru, kağıt, hamur ve farklı materyallerin kullanılacağı etkinliklerle, sanat günlerinde kendine yer bulacak” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mavişehir İzmir, Kuzguni Sanat Café & Brasserie İzmir, İzmir Kuzguni Sanat Café & Brasserie, Fazıl Hakan Gürkan, Zahit Harmanlı, Emrah Akman, Yılmaz Kaygusuz, Güler Doğru, Kırık Plak Müzik Grubu İzmir, İzmir Etkinlikleri