HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Nisan 2017

İzmirli Çocuklara Müjde: Forum Bornova Çocuk Kulübü Oyunları başlıyor!

Magazinizmir
İzmirlilerin buluşma noktası Forum Bornova'nın gelenekselleşen Çocuk Kulübü Oyunları, 23 Nisan'da başlıyor. Her hafta sonu çeşitli konu ve konuklarla açık havanın tadını çıkartmak isteyen minikler, Forum Bornova'da buluşacak.

İzmirli çocukların her yıl heyecanla beklediği Forum Bornova Çocuk Kulübü, yeni sahne tasarımı, rengarenk temaları ve konuklarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında etkinliklerine başlıyor. Kitaplar, doğa, tasarım, spor, çevre, teknoloji, arkadaşlık, işbirliği, farklılıklara saygı, bilim, macera, mutluluk gibi pek çok temanın işleneceği Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde, heykel sanatçısı, yazar, fizyoterapist, psikolog, müzisyen, bilişim uzmanı, gazeteci, dansçı gibi bir çok farklı alandan konuklar her hafta sonu çocuklarla buluşacak.

Her hafta "Borni ve Arkadaşları"nın o günün temasına yönelik yazdığı oyunun oynanacağı kulüp etkinlikleri, Borni'nin tekerlemeleri ile çocukların dilini geliştirecek, Keni'nin bilmeceleriyle zekaları keskinleştirecek, Ceni'nin dans koreografileri ve şarkılarıyla beden ve sesi güzel kullanmayı öğretecek, Bili'nin sorularıyla bilimsel gerçeklere ışık tutacak. Borni ve arkadaşlarının gerçekleştirdiği Mini Tiyatro'da her yaştan seyirciye mikrofon uzatılacak, tüm yaştan çocuklar ve aileleri eğlenirken keşfetmenin mutluluğunu yaşayacak.

İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova, tüm çocukları ve ailelerini her hafta sonu Çocuk Kulübü'nden faydalanmaya davet ediyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN