HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Nisan 2019

İzmir'in ''Terrasse''ında Bahar Partisi

Magazinizmir
Ekmas Yapı'nın İzmir’e kazandırdığı "Ekmas City Terrasse" Alışveriş Merkezi, sportif bir başlangıç ile İzmirlilere merhaba dedi. Ulaşım kolaylığı ve özel mimari yapısı ile Karşıyaka’da öne çıkan Ekmas City Terrasse AVM’de hizmete giren Club Sportiva törenle açıldı.

Spor ve müziğin damgasını vurduğu "İzmir’in Terrasse’ında Bahar Partisi"ne iş ve spor camiasından seçkin davetliler katıldı. DJ Performans spinning ile başlayan etkinliğe katılan davetliler, Club Sportiva antrenörlerinin Zumba performansıyla iş stresi ve yorgunluklarından arındı. Sürpriz çekilişlerle keyifli anların yaşandığı geceye; İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu, Altay Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Sportif Direktör Özden Töraydın, takım kaptanı İbrahim Öztürk ve yönetim kurulundan Levent Doğanoğlu ile Cem Torunoğlu da katıldı.

Bölgenin İhtiyaçlarına Cevap Veriyoruz

Gecenin ev sahibi olan Ekmas Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Ekmekçioğlu, 30 yıldır; sanayi, gayrimenkul, otomotiv ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Ekmas Grup olarak Çiğli, Mavişehir, Manisa, Urla ve Torbalı gibi gelişmekte olan bölgelere yatırım yaptıklarını söyledi. Günümüzde yeni konut alanlarının sadece barınma odaklı değil, 7/24 yaşayan ve sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede dizayn edilmesi gerekliliğine dikkat çeken Ekmekçioğlu,  "Markamıza değer katacak ve inandığımız çalışmalara imzamızı atıyoruz. Ekmas Mavişehir bu anlamda gurur duyduğumuz, Ekmas kalitesini her alanında görebileceğiniz bir proje. City Terrase AVM de bu anlamda İzmir’in önemli bir buluşma, sosyalleşme ve alışveriş noktası, Club Sportiva ise spor tutkunlarının vazgeçilmez mekanlarından birisi olacaktır" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN