İzmir'in Nabzı Night Out Shopping İle Attı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İzmir’in en büyük açıkhava etkinliklerinden biri olan Night Out Shopping, Ontan İnşaat Ana Sponsorluğunda, Özgörkey Otomotiv, Derece Koleji Co-Sponsorluğunda, Prestige Kuaför, MAC Kozmetik ve Hilton İzmir hizmet sponsorluğunda onlarca ünlüyü İzmirlilerle buluşturdu.Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen tasarımdan gıdaya, aksesuardan teknolojiye 105 tane stand İzmirlilerle buluştu. İzmirliler iki gün boyunca hem alışveriş yaptı, hem müziğe doydu hem de birbirinden güzel defilelerle görsel bir şölen yaşadı. Organizasyonun ilk günü Türkiye’nin en önemli deri markalarından biri olan Kırcılar Deri Simay Bülbül koleksiyonu ile açılış defilesini yaptı.

Gecenin ikinci defilesi ise Rouge et Blanc mağazasında satışta olan Raisa&Venessa, Zerrin Akıncı, Zeynep Erdoğan, Selma Çilek ve Ayşen Arman ve Ebru Karabayır markalarının defilesi oldu. İkincigün başarılı Modacı Tolga Çam’ın defilesi ile Mustafa Bey Caddesi’nde start alındı. Sonrasında Züleyha Kuru, Soda Trend, Şaziment Göçmen, Melisa Pala, Zeynep Mayruk’un karma defilesi gerçekleşti.

Gecede İvana Sert podyumda Ertan Kayıtken kostümü ile boy gösterdi. Kareografisini Enis Barış Küçükçiftçi'nin yaptığı defilelerde Ece Gürsel, Günay Musayeva, Ece Begüm Yücetan, Açelya Kartal, Tuğçe Sarıkaya, Fatoş Kabasakal, Irmak Atuk gibi ünlü modeller yürüdü. Dj Emrah Göktaş, Dj Levent Özbay, Dj Ogün Haksever, Deejay Team, Dj Timur, Dj Anıl, Dj Ferhat Sonsöz, Dj Atakan Ergin’in müzik performansları dinleyenlere hareketli dakikalar yaşatırken, Zahit’le “Eskimeyen 45’likler/Kırık Plak” canlı performansıyla müziğin doyumsuz nostaljisi yaşandı. Grupetto, Grup 1900, Positive Live orkestraların müzikleri ile şenlenen Alsancak, onlarca alışveriş standı ve 00:00’a kadar açık mağazaları ile İzmirlilere unutulmaz iki gece geçirdi. İzmir’in kalbi bu kez Alsancak’ta attı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Night Out Shopping İzmir, İzmir Night Out Shopping, Ontan İnşaat İzmir, İzmir Ontan İnşaat, Özgörkey Otomotiv İzmir, İzmir Özgörkey Otomotiv, Derece Koleji İzmir, Prestige Kuaför İzmir, MAC Kozmetik İzmir, İzmir MAC Kozmetik, Hilton İzmir, Kırcılar Deri İzmir, Simay Bülbül İzmir, Rouge et Blanc mağazası İzmir, Raisa&Venessa, Ertan Kayıtken İzmir, Dj Emrah Göktaş, Dj Levent Özbay, Dj Ogün Haksever, Deejay Team, Dj Timur, Dj Anıl, Dj Ferhat Sonsöz, Dj Atakan Ergin, İzmir Etkinlikleri