HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Eylül 2018

İzmir'in İlk ve Tek Bebek Spa Merkezi Bluuh Baby Açıldı

Magazinizmir
Bebeklerin fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajının Türkiye’de ki öncüsü Bluuh Baby Spa’nın İzmir şubesi geçtiğimiz günlerde Bostanlı Mavişehir’de hizmete açıldı.

Başarılı girişimci Alevhan Koyuncu tarafından İzmir’e kazandırılan bebek spa merkezinin açılışına ilgi yoğundu.

Bebeklerin fiziksel ve ruhsal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajının annelere öneriden öteye geçemediği ülkemizde bir ilki gerçekleştiren Bluuh Baby Spa, Çocuk gelişimi ve bebek masajı alanında uzmanlaşmış kadrosuyla profesyonel hizmet veriyor.

İlk günden bu güne tüm dünya bebekleri gibi Türkiye’deki bebeklerinde bu önemli uygulamadan en etkin şekilde yararlanabilmesi için çalışıyor. BluuhBaby İzmir şubesi sahibi Alevhan Koyuncu, "BluuhBaby ailesi olarak 2017 itibariyle "HAPPY BABY - HAPPY FAMILY" ilkesiyle huzurlu ve hijyenik bir ortamda keyifli bir gelişim desteği sağlıyoruz. Ailelere bebeklerin gelişim temelini oluşturan 0-10 ay döneminde bebeklere özel masaj ve floating (suda dans) uygulamalarıyla destek sağlamaktayız. Aslında bu uygulama dünyada çok yaygın. Özellikle Rusya, Avusturya, Almanya gibi dünya ülkelerinde çok ünlü bir sistem. Türkiye de ise durum biraz değişik, uzmanlar öneride bulunuyor ama anneler maalesef ki bebeğin herhangi bir sıkıntısı yoksa çokta uygulamıyor, bizler bunun bir ritüel haline gelmesini amaçlıyor ve anneleri de bu şekilde yönlendiriyoruz. Tabi ki özel durumu olan ve uzmanlar tarafından yönlendirilmiş bebeklerimiz de oluyor. Bu durumda bizler medikal bir merkez olmamamızın yanında tedavilerine hizmetlerimiz çerçevesinde destek oluyoruz. Merkezimiz İstanbul Florya’da, İstanbul Ataşehir’de bir şubemiz var. İzmir harici, önümüzdeki aylarda Bursa’da da bir şube açılıyor" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN