HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Eylül 2017

İzmir'e Yeni Soluk Leyla Plus

Magazinizmir
İzmir Alsancak Pasaport’ta faaliyet gösteren Leyla Fasl-ı Cümbüş, yenilenen işletmecileri, solistleri, eğlence konsepti, dekorasyonu ve çalışan kadrosu ile bambaşka bir mekan Plus Leyla olarak bu cuma kapılarını açıyor.

Bülent Gülçek işletmeciliğinde, Jimmy Rüstem Çalağan Genel Koordinatörlüğünde hizmete açılacak olan Plus Leyla, haftanın 3 günü kaliteli canlı müzik geceleri ve kabare şovlarıyla İzmir’de fark yaratmayı hedefliyor.

Mekanın açılış gecesi, ünlü popçu Gülay Eralp sahne alacak. Trio Mimarlık ortaklığında 2 aylık tadilat çalışmaları sonrasında yenilenen işletme, her çarşamba Seçil Gür, her cuma Gülay Eralp ve cumartesi geceleri de Neslihan Demirtaş ile konuklara unutulmaz geceler yaşatacak. Her solistten önce sahneye çıkacak olan Plus Cabaret ekibi de renkli gösterileriyle eğlence dolu saatlere imza atacak.

Et, tavuk ve tercihen balık menülerinin yer alacağı 225 kişi kapasiteli mekan, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri dışında yemekli büyük organizasyonlar için de hizmet verebilecek. Açılış gecesi için yoğun bir hazırlık süreci içinde olan Plus Leyla Genel Koordinatörü Çalağan, yakın zamanda eğlencenin doyasıya yaşanacağı kadınlar matinesine de başlayacaklarını dile getirdi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN