HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2019

İzmir'den Üsküp'e Bir Aşk Hikayesi

Magazinizmir
Milyonlarca insanın her yıl aynı özlemle düşledikleri evlilik yolculuğunda dostları ve yakınlarıyla buluşan Sidem ve Semih Tiyanşan’ın duygusallıkla örülü nikah töreni, İzmir’den Üsküp’e uzanan bir aşk hikayesinden oluşuyor.

İzmir’in tanınmış diş hekimlerinden Ufuk Tiyanşan ve Alman Konsolosluğundan emekli Meltem Birsan’ın yakışıklı oğlu Semih Tiyanşan ile kökenleri Makedonya’ya dayanan Futbol Antrenörü Zafer Vardar ve İnsan Kaynakları Uzmanı Mirmet Vardar’ın güzeller güzeli kızı Sidem Vardar’ın ömür boyu birlikteliğe uzanan beraberliğinin ilginç bir hikayesi var. Arkadaş ortamında tanışan genç çift kısa sürede ilerleyen arkadaşlıklarında yaşamlarının en önemli kararını, Vardar Ailesi’nin kökenlerinin bulunduğu Üsküp topraklarında aldı. Semih Tiyanşan’ın Üsküp, Vardar Nehri üzerindeki Taş Köprü’de gelen sürpriz teklifiyle evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Hızla geçen zamanın ardından güzeller güzeli Sidem ile yakışıklı masal prensi Semih’in, kır düğün alanı Case De Garden’da ömür boyu birliktelik kararlarına tanıklık eden 450 konuk, bu özel anları yaşayan şanslı isimler arasındaydı.

Nikah salonuna, göz kamaştırıcı Maxra Govana gelinlikle giren Sidem’in elini sımsıkı tutan Semih, Damat Tween imzalı damatlığıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.
Gençlerin mutluluğunu paylaşan aileleri, onları aydınlık bir geleceğe uğurlamanın tarifsiz gururunu yaşadı. Genç çiftin gelin arabası damadın babasının 1,5 senelik restarosyonu ile yeniden hayat bulan vw Beatle (herby) oldu.

Düğün töreninin ardından genç çift Barselona, San Sebastian ve Fransa Bordo’ya bağlı küçük ama sevimli Biarritz’i kapsayan yedi günlük balayı turuna çıktı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN