HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 25 Eylül 2018

İzmir'de Yeni Nesil Meyhane: ''Efendiler Kulübü''

Magazinizmir
İzmir’in yeni nesil meyhanesi Efendiler Kulübü'nün Bayraklı'da gerçekleştirdiği açılış, İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının tanınmış simalarını bir araya getirdi.

İzmirli işletmeci ve tasarımcı Osman Efe Kayabaşı ve İstanbullu işadamı Fatih Gündoğdu'nun ortaklığıyla hizmet veren Efendiler Kulübü, İzmir şubesinin ardından yeni yılda da İstanbul Avrupa yakasında misafirlerini ağırlayacak.

İşletmeci Osman Efe Kayabaşı, 200 kişilik mekanda haftanın her günü 18.00 - 01.30 saatleri arasında keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerini ağırladıklarını belirterek; unutulmayan Türkçe şarkılarla müzik ziyafeti sunduklarını söyledi.

Kayabaşı, "Özel seçkilere sahip müzik listemizde akşam yemeğiyle birlikte Türkçe şarkıların akustik versiyonları ile başlıyor ve ilerleyen saatlerde 80’lerden günümüze unutulmayan Türkçe pop parçalarla devam ediyoruz. Efendiler Kulübü, zengin Akdeniz lezzetlerinden oluşan mönüsü ve sıradışı tasarımıyla unutulmaz akşamlar yaşatıyor.Dekorasyonunda eski ve yeniyi harmanlayarak, şık akşam yemeklerine iyi bir alternatif sunuyor" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN