İzmir'de "Vesvese" Kapılarını Açıyor

TÜRKİYE'de lahmacunu "Ora", kokoreçi "Löplöp" ismiyle marka haline getiren, Foça'da Kalabalık ve Kıtır Patates markalarını yaratan Ediz Baksı, uzun bir aradan sonra yeniden sektöre geri dönüyor.İzmir'de restoran işletmeciliğinde bir döneme imzasını atan Ediz Baksı, Asmaaltı, Mavi Balık ve Mangalcıbaşı restoranlarının sahipleri Senem-Nevzat Baygın ile Mavişehir’de Vesvese isimli mekanını açıyor. Kurban Bayramı öncesinde hizmete girmesi beklenen Vesvese, "Bizimkisi bir et hikayesi" sloganıyla kapılarını açacak. 100'den fazla mezenin bulunacağı Vesvese'ye gelenler, Türkiye'de ilk kez et ile yapılmış ara sıcaklarla tanışacaklar.

Cehar Dudayev Bulvarı üzerindeki restoran, Karşıyaka Arena’ya yakınlığı sayesinde özellikle basketbolseverlerin buluşma noktası da olacak. İzmir’e bir gıda markası daha kazandırmanın heyecanı içinde olduklarını söyleyen Ediz Baksı, “Ortaklarımın tecrübesi, benim marka yaratma becerimle birleşince ortaya güzel bir ürün çıktı. Vesvese’nin, Karşıyaka’da hem fiyat, hem de lezzet anlamında bir çok şeyi değiştireceğine inanıyoruz” dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ediz Baksı, Asmaaltı izmir, Mavi Balık izmir, Mangalcıbaşı izmir, Senem Baygın, Nevzat Baygın, Mavişehir izmir, Vesvese izmir, Cehar Dudayev Bulvarı izmir, Karşıyaka Arena izmir, izmir yeme-içme, izmir cemiyeti