HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Ocak 2017

İzmir'de "Olanlar Oldu" Çılgınlığı!

Magazinizmir
BKM yapımı 'Olanlar Oldu' film ekibi Bursa'nın ardından İzmir'e kahkaha götürdü!

Filmin yönetmeni Hakan Algül, filmin hem senaristi hem de başrol oyuncusu Ata Demirer, oyuncular Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon ve Seda Güven İzmirli sinemaseverler ile buluştu.

Film ekibi, fuaye alanını ve avm’deki tüm balkonları saatler öncesinden dolduranseyirciler tarafından alkışlar ve çığlıklarla karşılandı.

7'den 70'e Kahkaha!

Küçük büyük bini aşkın seyircinin akın ettiği 'Olanlar Oldu' filminin İzmir gösterimine, filmin yönetmeni Hakan Algül de kızları Ayşe Ege ve Deniz ile birlikte katıldı. Algül, ‘Olanlar Oldu’yu kızları, film ekibi ve İzmirlilerle birlikte izledi.Gösterim öncesi İzmirlilerle sohbet eden ekipte mikrofonu alan Ata Demirer: "Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz, ayağınıza sağlık. Öncelikle çekimler boyunca Sığacık’ı adeta sessiz bir platoya çeviren tüm Seferihisarlılara çok teşekkür ederiz" dedi.

"Filmimizin Yolu Neta, Pruvası Rüzgarlı Olsun"

Organizasyonu gerçekleştiren (BKM Ege Bölge Temsilcisi) Dev Ajans’ın başkanı Erhan Gölbey, filmde Zafer Kaptan’ı canlandıran Ata Demirer’e denizcilerin sembolü, üzerinde "Filmimizin yolu neta, pruvası rüzgarlı olsun" yazan ahşap bir tekne dümeni hediye etti. Tüm film ekibi de bu güzel ve anlamlı hediyeyle birlikte selfie çekti.

 

 

 

 

 


Film Ekibine Teos Taşlı Plaket Hediyesi

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer film ekibini salonda karşıladı ve onlara birer "teos taşı" hediye etti. Soyer: "Ne verebiliriz diye çok düşündük. Dedik ki küçücük bir taş verelim ama ona bütün her şeyimizi yükleyelim. Bildiğimiz iyi ne varsa hepsinin anlamını yükleyelim. Tüm ekibe en derin sevgilerimi tüm Seferihisar adına sunuyorum" dedi.

İzmirliler, filmi başından sonuna kahkahalar ve alkışlarla izledi! Film finalinde tüm ekip dakikalarca alkışlandı.21 Ocak Cumartesi günü, İzmir Optimum Outlet Cinemaximum Sinemaları’nda Dev Ajans organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğe ilgi büyüktü.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN