HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Kasım 2016

İzmir’de Hakan Altun Rüzgarı Esti

Magazinizmir
Kaya İzmir Thermal& Convention’da sahne alan aşk şarkılarının sevilen isimi Hakan Altun, İzmirli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserine duygusal şarkılarıyla başlayan Altun, konserin ilerleyen saatlerinde seslendirdiği hareketli parçalarla hem coştu hem de coşturdu.

Canlı performansıyla beğeni toplayan Altun, müzisyen arkadaşlarına ve vokalistine "Allah size alkış başına 850 bin euro verir inşallah" sözleriyle alkış istedi. Kendisini ilk defa izleyen olup olmadığını soran Altun, ellerini kaldıranların olması üzerine "Ellerini kaldıran arkadaşlars sesleniyorum ayıptır söylemesi bağımlılık yaparız" dedi. Konserinde keyifli ve romantik dakikalar yaşatan Altun, "Alkışlamayan bütün bekarlar evde kalsın inşallah. Evli olup da alkışlamayanların kaynanası 50 yıl daha yaşasın inşallah" demesi gülüşmelere neden oldu.

Tiamo Tur’un düzenlediği konser programında yaklaşık 3 saat sahnede kalan Altun, sahne performansıyla büyük beğeni topladı. Hakan Altun’dan önce sahne alan sanatçı Aslı Zen’de en az Hakan Altun kadar beğeni toplarken klarnet sanatçı Fatih Dinletir, çaldığı şarkılarla ayakta alkış aldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN