HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Ekim 2019

İzmİr Form Cerrahİ Klİnİğİ Hİzmete Açıldı

Magazinizmir
Obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi, onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma gibi estetik uygulamalar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi.

Plastik cerrahı Dr.Abdül Cebbar Siyer, obezite ve metebolik cerrahı Dr.Özgün Akgül, estetik koçu Ebru Duyu ve diyetisyen Ali Mutlu bir araya gelerek İzmir Form Cerrahi kliniğini kurdu. Her biri kendi alanında uzman olan 8 kişiden oluşan bir ekip ile çalışan klinik Folkart Tower B blok 38.ci katta 300 metre kare bir alanda hizmet veriyor. Onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi konularında hastalara yardımcı olan klinikte meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma, kilo verme ameliyatı sonrasında vücut şekillendirme ve germe operasyonları gibi estetik uygulamalar yer alıyor. Aynı zamanda Estetik danışmanlık merkezi olan klinikte; Cilt bakımı, kök hücre ile cilt gençleştirme, dolgu botox, mezoterapi kalıcı makyaj ve cilt leke tedavisi de yapılıyor. Alanında uzman diyetisyen Ali Mutlu online diyet programı ile diyet konusunda kolay ve pratik çözümleri ile kilo sorunu yaşayan hastalarına yardımcı oluyor. Klinik; hastaları bilgilendirmek amacıyla, konularıyla ilgili interaktif paylaşımlarıyla sosyal medya mecralarını da aktif olarak kullanıyor.

 

 

Abdülcebbar Siyer,  Ebru Duyu,  Özgün Akgül,  Ali Mutlu

 

Meltem Bükülmez, Ümran Güzin Yardım, Abdülcebbar Siyer, Büşra Bilgin, Özgün Akgül, Ebru Duyu, Ali Mutlu, Sümeyye Pekiyi, Dilek Beyko

 

Abdülcebbar-Eda Siyer

 

Meltem Bükülmez, Serdar Erkmen

 

Özgem Bulak, Ebru Duyu

 

Alper Dırık, Taner Divrik, Ali Albas

 

Arzu Avcı, Özgür Oktay, Mine Gül Çobanoğlu

 

Selcan Çam, Gülce Kaya

 

Semra, Ezgi Dila Altıntaş

 

Melis Gümüş

 

Semra Aksoy, Esra Aslanözer

 

Büşra Bilgin, Ali Mutlu, Sümeyye Pekiyi

 

Fatma-Özgün Akgül

 

Hakan Duyu, Tuğba Duyu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN