HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Kasım 2018

İZİD’in Yılın Girişimcisi Ödülü Dr. Alfatlı'ya Verildi

Magazinizmir
İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Karşıyaka Keyff Restoran’da düzenlenen gecede hem Cumhuriyet’in 95’nci yılını kutladı, hem Yılın Girişimci Ödülü’nü verdi.

Aynı zamanda üyeler arasında tanışma ve kaynaşmayı hedefleyen gecede, 2018’in “en başarılı girişimcisi” seçilen Çağ Sağlık Hizmetleri’nin sahibi Dr. Uğur Alfatlı’ya ödülü verildi.

İzmir iş hayatının önde gelen temsilcilerinin üye oldukları İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Cumhuriyet Bayramını kutlamak üzere bir gece düzenledi. Gecede yaptığı yatırımlarla Bornova’ya yepyeni bir sağlık tesisi kazandıran ve Çağ Sağlık Hizmetleri markası ile sağlık sektöründe yükselen Uzman Dr. Uğur Alfatlı da ödüllendirildi. Çağ Grubu çatısı altında sağlıklı yaşam-güzellik, laboratuvar ve işitme cihazları birimleriyle hizmet veren Dr. Alfatlı, kendisini ödüle layık görmeleri nedeniyle İZİD üyelerine teşekkür etti.

İZİD Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Sungur’un davetiyle Karşıyaka Keyff Restoran’da bir araya gelen yaklaşık 100 dernek üyesi, iş dünyasına değer kazandıran bir geceye imza atmanın yanısıra Türk Sanat Müziği eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN