HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Şubat 2017

Ivana Sert İzdihamı

Magazinizmir
Ekranların sevilen moda eleştirmeni Ivana Sert, If Wedding Fashion İzmir kapsamında, Çankaya’daki Nigre Abiye mağazasında podyuma çıktı.

İzmirli 10 mankenin 120 yeni ürün sunduğu defilede kendisi için 10 günde özel olarak hazırlanan 2 elbise giyen Ivana, mağazada bulunan konukların izdiham boyutundaki ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı.

Kendisiyle hem fotoğraf çektirmek hem de sosyal paylaşım siteleri üzerinden canlı yayın yapmak için büyük çaba sarf eden davetliler, adeta birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girdi. Firmasahipleri Mustafa Ergin ve kızı Fadime Ergin, gördükleri manzara karşısında hayretler içinde kaldı.

Konukların sıra dışı fotoğraf ve video çektirme çabasına rağmen gülümsemesini ve samimiyetini bozmayan Sırp güzel, İzmirli hayranlarına teşekkür etti. TV 8’de jüri üyesi olduğu yarışma programında genç kızların giyimlerine puanlar veren Ivana Sert, bu kez de kendisine puan verdi.

Yarışmacı kızlar hakkında her zaman dobra yorumlarda bulunan ve taraf tutmayan Ivana, firmanın ürünlerini çok beğendiğini ve bu nedenle kendisi için de yüksek puan verdiğini söyledi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN