HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Nisan 2017

İTOB'un Yeni Lezzet Durağı: "Beleriç Restaurant"

Magazinizmir
İTOB Organize Sanayi Bölgesi'nin yeni lezzet durağı Beleriç Restaurant, 12 Nisan Çarşamba günü İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş ve İTOB Organize Sanayi Bölge Müdürü Mutlu Kenanoğlu'nun da katılacağı bir açılışla İzmir'e merhaba diyecek.

İTOB Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışanlara ve tüm İzmirliler'e hizmet verecek Beleriç Restaurant, deneyimli aşçıları, genç, dinamik kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve zengin mönüleriyle lezzet rüzgarı estirecek.

Beleriç Restaurant Genel Müdür Yardımcısı ve Gastronomu Yeliz Atilla, İTOB'a uygun kurumsal yapıda bir işletme olarak hizmet vermenin ilk hedefleri olduğunu dile getirdi.

Alanında usta aşçılarla İtalyan, Meksika ve Tük mutfağından oluşan geniş bir lezzet yelpazisiyle her damağa hitap edececeklerini kaydeden Atilla, "Gastronomi alanında akademik eğitim almış bir ekibimiz var. Bu bizim en güçlü yanlarımızdan biri olacak" dedi.

İş Dünyasına Hitap Edecek

İş dünyasına hitap edecek konseptleriyle bölgedeki çok önemli bir eksiği de gidereceklerini vurgulayan Yeliz Atilla, "Bölgemizde fabrika ve işletme öğle yemelerinde vakit geçirebileceği ve misafirlerini ağırlayacbilecekleri bir mekanın eksikliği bulunuyordu. Beleriç Restaurant ile birlikte bu önemli ihtiyacı gidermiş olduk. Bu anlamda da çok güzel geri bildirimler alıyoruz. Bu da yaptığımız işin ve bulunduğumuz yolun ne kadar doğru olduğu konusunda bizi motive ediyor. Restoranımızda kırmızı et lokomotifinde bir mönümüz var. Ancak hafif yemekleri seçecekler için de zengin fırsatlar sunuyoruz. Bunların yanı sıra; fastfood sevenler için hazırladığımız özel ürünlerimiz de bulunuyor. Aynı zamanda günün yorgunluğunu atmak isteyen çalışanlar için de içeceklerini yudumlayabilecekleri nezih bir mekan olma özelliği taşıyoruz" diye konuştu.

Her Zaman Taze Ürünler

Uzun vadedede bölgedeki kurumlara hizmet veren bir yemek fabrikasını da faaliyete geçirmeyi hedeflediklerini belirten Gastronom Yeliz Atilla, tüm alanlarda hizmet ve lezzet kalitesinin ilk öncelikleri olduğunu vurguladı.

Atilla, tüm mönülerde günlük ve taze ürünleri tercih ettiklerini ve bu anlamda çok özel tedarikçilerle işbirliği içinde bulunduklarını sözlerine ekledi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN