İTK'lı Öğrenciler ve Mezunlar, Mirkelam İle Coştu

İzmir Özel Türk Koleji (İTK) Mezunları Derneği’nin organizasyonuyla her sene geleneksel olarak düzenlenen ve heyecanla beklenen İTK Talaş Böreği Gecesi’nin bu yılki konuğu, 1990’lı yılların gözde popçularından Mirkelam oldu.Uşakizade Köşkü önünde gerçekleştirilen organizasyonda, İTK’lı öğrenciler ve mezunlar, ünlü şarkıcının birbirinden hareketli parçaları ve enerji dolu sahne performansıyla coşkulu dakikalar yaşadı.

Geceye katılan yaklaşık bin kişi, eski dostlarıyla okul günlerini yad edip hasret giderirken, kendilerine sunulan talaş böreklerinin de tadını çıkardı. Birbirinden hareketli parçalarla doyasıya eğlenen İTK’lı mezunlar, #itkliolmak hashtag’ini kullanarak sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu.

İTK Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tatış, Genel Müdür Yiğit Tatış ve İTK Mezunları Derneği Başkanı Aytül Büyüksaraç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede, hediye çekilişleri de yapıldı.

 

 

 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özel Türk Koleji, İzmir Özel Türk Koleji Mezunları Derneği, İTK Talaş Böreği Gecesi, Mirkelam izmir, izmir Mirkelam, Uşakizade Köşkü, Oğuz Tatış, Yiğit Tatış, Aytül Büyüksaraç, izmir etkinlikleri, izmir mezuniyet törenleri, izmir cemiyet hayatı