İtalyan Lezzeti Saquella Türkiye'de ilk kez İzmir'de

İzmirli tanınmış işadamı Çetin Telek, İtalya'nın ünlü kahve markası Saquella'yı İzmire taşıdı.Uzun süredir avrupada yaşayan başarılı Türk iş adamı Sefa Özerden’in Türkiye distribütörlüğünü alarak yurda getirdiği Saquella İtalyan kahvesinin İzmirdeki ikinci şubesini Alsancak Pasaportta açan Telek kahve severlerin damak tatlarını geliştirmek için farklı bir lezzet ortaya çıkardıklarını söyledi.

İtalya’da 1856’dan beri kahve üreten ve alanında dünyaca tanınan bir marka olmayı başaran Saquellayı Türkiyeye getiren Sefa Özderen,Türkiye’de ki ilk şubeyi İzmirde açmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.14 farklı çeşit kahve aromasını içeren Saquella, tamen kendi üretimi olan markanın çekirdek kahvesinden imal ediliyor. Alsancak Pasaport vapur iskelesi karşısında hizmete açılan Saquella’da ayrıca İtalyan makarna ve salata çeşitleri ile birbirinden leziz kek ve pastalarda müşterilere sunuluyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Saquella izmir, izmir Saquella, Sefa Özerden, Alsancak Pasaport izmir, izmir Alsancak Pasaport, Telek kahve izmir, izmir Telek kahve, izmir mekanları, çetin telek, çetin telek kimdir, çetin telek mekan