HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Aralık 2019

İSTANBUL GECE HAYATINDA BİR TUTKU OLAN UTKU UYSAL, SIRRININ NE OLDUĞUNU SİBEL ARNA’YA ANLATTI.

Magazinizmir
27 yıldır İstanbul gece hayatında sahneye çıkan Utku Uysal bugüne kadar ne bir albüm çıkardı, ne de televizyona çıktı.

 O her zaman İstanbul’un sosyetik simalarını, iş insanlarını, sanatçılarını ve beyaz yakalıları eğlendiren isim oldu. Bülent Ersoy’dan Muazzez Abacı’ya, Ebru Gündeş’den Seda Sayan’a kitlelerin hayran olduğu isimler Utku Uysal’a hayran oldu. Onlar eğlenmek, kafa dağıtmak, yorgunluk atmak için Utku’nun gece 11’de başlayıp sabah 5’e kadar süren sahnesini izlemeyi seçti. 

Gazeteci Sibel Arna’nın youtube kanalı “Sibel Arna ile Sırrı Nedir”e konuk olan Utku Uysal,  27 yıllık sahne hayatını, vazgeçilmez olmasını, cinsiyet değiştirme ameliyatını, lazerle yağlarını aldırırken nasıl ölümden döndüğünü, 45 kiloluk bir top modelken neden kilo aldığını, kendi değimiyle deniz topuna nasıl döndüğünü ilk kez anlattı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmayı düşünenlere verdiği mesajlar çok dikkat çekiciydi: “Ben cinsiyet değiştirmeye markete gider gibi bir anda karar verdim. Bunu düşünen genç arkadaşlarıma çok iyi düşünmelerini öneririm. Hiçbirşey hayatınızın en önemli zevklerinden birinden vazgeçmeye deymez. Ameliyat sonradı ruh sağlım bozuldu. 20 yaşında bir kenarda bıraktığım genç Utku’yla konuşarak, ondan özür dileyerek düzeldim.”

ASEKSÜEL’İNDE ASEKSÜELİYİM 

7 yıl önce lazerle yağları alınırken bağırsağı delinen, 9 ameliyat olduktan sonra hayata geri döndüğünü anlatan Utku Uysal, yedi yıldır aşk defterini kapatmış. “Aselsüel’in de aselsüliyim” diyor.

“ALİ SUNAL TİPİM DEĞİL” AÇIKLAMASINI YAPAN UTKU’YU İÇİMDE ÇOK DÖVDÜM

Ali Sunal ile Gökçe Bahadır’ın boşanmasını sebebi olarak gösterilen Utku Uysal o zaman yaptığı açıklamalar yüzünde çok pişman: “Magazin konusunda bir profesyonelliğim yok benim. Malum tek ayak üzerinde kırk yalan atıyorlar. Bir de konuya transeksülliğimle girip beni incitmeye çalıştıklarımda ‘Ali tipi değil’ dedim. Bu açıklama yüzünden o günkü Utku’yu çok dövdüm. Halbuki Ali benim çok yakın arkadaşımdı. Birlikte olsam niye gizleyeyim. Ali benim çok sevdiğim bir dostumdu. Umarım bir gün kırgınlığını giderir de eşiyle birlikte benim programıma  gelirler” dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN