HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Eylül 2017

Ilıca Hotel Aqua Toy City'de Sezona Partiyle Veda Etti

Magazinizmir
Ilıca Hotel personeli, sezon sonu buluşma ve veda gecesinde Nepal ve Bali dansıyla yaza veda etti.

Yoğun ve başarılı bir sezonun sonunda Ilıca Otel personeli Aqua Toy City ‘de Sezona veda partisi düzenledi. Yaklaşık 200 personelin katıldığı sezona veda buluşmasında özellikle Nepal, Bali ve Kırgız personellerin hem türk müzikleri, hemde Kendi müzikleriyle dans etmelileri geceyi renklendirdi. Buluşma gecesinde, Ilıca Hotel genel Müdürü Yakup Demir’de kısa bir konuşma yaptı.

Demir, Turizmin Dünya insanları için vazgeçilmez olduğunu şimdilik Dünya’da 1.2 milyar insanın seyahat ettiğini ve yakın gelecekte bu rakamın iki milyar kişiye ulaşacağını beyan ederek, her iki seyahat edene en az bir personelin hizmet ettiği düşünüldüğünde, turizm ve hizmet personeline ne kadar çok ihtiyaç duyulacağının altını çizdi.

Artık klasik reklamcığın out olduğunu, şimdi ve gelecekte dolulukların ancak, misafir memnuniyetiyle olabileceğini belirten Demir, Misyonlarında %100’lere ulaşan misafir memnuniyeti, Vizyonlarında da bölgenin, hatta Türkiye’nin en iyi oteli olma hedefleri olduğunu çalışanlarıyla paylaşarak tüm personelden, bu hedef için söz istedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN