MAGAZİN -- 3 Ekim 2015

Ilgaz Bulut'tan Karşıyakalılara Büyük Sürpriz

Magazinizmir
Tam bir Karşıyaka tutkunu olan Ilgaz Bulut, büyüdüğü ilçe olan Karşıyaka için büyük bir sürpriz hazırladı.

Prodüktör ve DJ Ilgaz Bulut, tüm Karşıyakalılar’ın ve Karşıyaka fanatiklerinin ezbere bildiği ‘ipek siyah mantolu’ sözleriyle hafızalarda yer eden "Karşıyakalı" isimli parçayı, yeniden düzenlediği akustik haliyle Karşıyakalılar’a armağan edecek. Hiç bir ayrıntıyı göz ardı etmeyen Bulut, Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri ile stüdyoya girerek yeni bir kayıt aldı. Türkiye’de kanto dansıyla tanınan ve güzelliğiyle başdöndüren Nurhan Damcıoğlu yıllar sonra "Karşıyakalı" isimli parçayı yeniden seslendirecek. Damcıoğlu’na şarkının finalinde değerli sanatçı Attila Atasoy eşlik edecek.

Duman, Haluk Levent, Demir Demirkan, Sertap Erener, Nil Karaibrahimgil, Yavuz Çetin gibi isimlerle çalışmış olan ünlü davulcu Alen Konakoğlu’nun davul da yer aldığı parçaya; bass gitarda Murat Boz’un bass gitaristi Ali Altay ve Teoman, Gökçe, Sarp Sanin, Yılmaz Erdoğan, Deniz Arcak, Mustafa Sandal gibi isimlerle çalışmış olan Cüneyt Karayalçın eşlik ediyor.
Parçanın üflemelileri trombone ve trompeti ise Dolapdere, Volkan Konak, Hüsnü Şenlendirici, Sezen Aksu gibi isimlerle çalışmaları ile tanınan Hasan Gözetlik üstlenirken; akustik ve electro gitarlar da Alen Konakoğlu ile çalışmalarını sürdüren İstanbul’un genç yeteneklerinden Ozan Ariz üstlenecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN