HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Aralık 2018

İki Porsche Cayman Magnum Edition Sahiplerine Teslim Edildi

Magazinizmir
Dünyanın en prestijli dondurmalarını hazırlayan Magnum’un çikolata ve vanilyasından esinlenilerek özel olarak üretilen iki Porsche Cayman Magnum Edition sahiplerine teslim edildi.

Magnum’un heyecanla süren Porsche kampanyası, muhteşem bir finalle son buldu. “Magnum hazzı ustalıkla hazırlanır, hediyesi de öyle olmalı” diyerek yola çıkan Magnum’un, çikolata rengi koltuklar ve eşsiz sedefli vanilya rengi ile tasarlanan Porsche Magnum Edition için düzenlenen çekiliş sonucunda; Uşak’tan yarışmaya katılan Adnan Tülücü ve Van’dan yarışmaya katılan Nazım Korkmaz Porsche Cayman Magnum Edition sahibi oldu.

Magnum 14 Yıldır Haz Tutkunlarını Sürpriz Hediyeler ile Ödüllendiriyor

Şimdiye dek, Magnum’un promosyon kampanyalarında 13 kişi lüks otomobil, bir kişi Beneteau Yelkenli Tekne, beş kişi ise lüks daire sahibi oldu. Bunun yanı sıra, pek çok kişi dünyanın birçok noktasına seyahat etme fırsatı yakaladı. 2004 yılından bu yana her yıl farklı bir sürpriz hediye kampanyası ile ilgileri üzerine toplayan Magnum, şimdiye dek Aston Martin, Lamborghini, Porsche Boxster, Porsche Cayman, Maserati gibi 13 lüks marka otomobili İstanbul, Bursa, Mersin, Kırklareli, Nevşehir, Ordu, Konya, Niğde gibi şehirlerde yaşayan Magnum severlere hediye etti.

 

magnumicecream.com/tr
Facebook: @MagnumTurkiye
Instagram: @magnumturkiye

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN