HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Ocak 2017

İkbal Kaya İle Yeni Hayata İlk Adım

Magazinizmir
Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği seminerlerle binlerce kişinin hayatına dokunan Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya, Mövenpick Otel’de düzenleyeceği 2 günlük bir eğitimle İzmirlilerin hayatına dokunacak.

11-12 Şubat tarihlerinde "Geçmişi Geride Bırak; Yeni Hayatını Yarat" ve "Değişimin Gücü Sensin" temasıyla düzenlenecek zihinsel arınma programı ile İkbal Kaya İzmirliler’e yeni bir hayatın kapılarını aralayacak.

Olumsuz Duygulardan Arındıracak

Bugüne kadar düzenlediği seminerlerle alanında en başarılı isimlerden birisi olarak öne çıkan Reiki Master Teacher, NLP uzmanı, melek koçu ve bireysel danışman İkbal Kaya, bu kez İzmir Mövenpick Otel’de kendisini dinlemeye gelenlerle tecrübelerini paylaşarak, katılımcıların hayata bakış açısını zenginleştirmeye ve olumsuz duygulardan arındıracak bir program uygulamaya hazırlanıyor.

İki gün boyunca sürecek olan eğitim programında Kaya, "Geçmişi Serbest Bırak", "Her Fiziksel Rahatsızlığın Altında Yatan Duygusal Mesaj", "Olumlu Düşüncenin Ruhsal, Fiziksel ve Duygusal Şifası", "Kendini Keşfet, Yeniye Yer Aç" ve "Kendinizi Tekrar Sevebilir misiniz?" başlıkları altında eğitim verecek. Etkinlik kapsamında katılımcılara bilinçaltı çalışmaları, kuantum ve meditasyon uygulamalarıyla nasıl zihinlerini programlayabileceğini anlatacak olan Kaya; sevgi meditasyonu ve ayna çalışması ile semineri sonlandıracak.

"Kendinizle Tekrar Tanışın"Sıkıntılarla dolu geçen 2016 yılını geride bıraktıktan sonra, yeni yıla zihinsel ve duygusal olarak temizlik, arınma ve yenilenerek başlamanın önemine dikkat çeken İkbal Kaya, "Yeni bir hayat istiyorsanız, eskileri yanınızda götüremezsiniz. Bu soğuk günlerde güçlenmek için, acılarla vedalaşmanız gerekir. Şimdi temizlik, arınma ve yenilenme zamanı. Geçmişi serbest bıraktığınızda, affettiğinizde, acılarınızdan özgürleşirsiniz. Gücünüzü elinize alın. Kendinizle tekrar tanışın. "Yeni hayatınızda neyi yaratmak istersiniz?" "Kalbinizi ne coşturur, ne harekete geçirir?" "Kendinizi tekrar sevebilir misiniz?" gibi soruların cevaplarını ve içinizdeki potansiyeli keşfedin. Bu programla bilinçaltımızdaki olumsuz duygulardan arınıp, geçmişin yükleriyle nasıl vedalaşacağımızı, zihinsel olarak arınma ve temizlenmenin ardından, her anlamda hayatımızda yeniye yer açmayı, hayatımıza istediğimiz gibi yön vermenin kendi ellerimizde olduğunu anlatmayı hedefliyor.

11-12 Şubat tarihlerinde İzmir Mövenpick Otel’de düzenlenecek ve sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı seminer programı hakkında detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar www.ikbalkaya.com.tr adresinden ve 0532 731 35 57 numaralı telefondan bilgi alabilecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN