Hilton İzmir’de Yunan Rüzgarları Esti

Kalite, konfor ve mutluluğun adresi Hilton İzmir, farklılığını İşbirliği içerisinde olduğu şirket, seyahat acentası, havayolu yetkilileri ve İzmir’lilere yönelik gerçekleştirdiği Yunan Gecesi’nde bir kez daha hissettirdi.Jolie Davet tarafından hazırlanan Yunan renklerinin hakim olduğu dekorun yanısıra, tüm ekibin giydiği Yunan izleri taşıyan kostümler misafirlerin beğenisini topladı.

Gecede Sunrise Tur katkılarıyla hazırlanan ödüller çekilişte misafirlere sunuldu. Sakız adası’na ücretsiz feribot, konaklama ve akşam yemeği gibi birçok ödül sahiplerini buldu. Ayrıca, Pegasus havayollarından çift kişilik bilet ve Atina Hilton’da konaklama gecenin büyük ödüllerinden oldu.

Hilton İzmir’in ev sahibi olduğu organizasyonda Zeytin Sanat Organizasyon Müzik grubu Yunan şarkılarıyla geceye renk katarak misafirleri daha da çok eğlendirdir.

Eğlence ile birleştirilen bu keyifli organizasyon, Aşçıbaşı Şamil Akşit’in hazirladigi mükemmel ikramları ve misafirlerin birbirleri arasındaki keyifli sohbetleriyle tamamlandı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hilton İzmir, İzmir Hilton, Yunan Gecesi İzmir, İzmir Yunan Gecesi, Jolie Davet İzmir, İzmir Jolie Davet, Sunrise Tur İzmir, Atina Hilton, Zeytin Sanat Organizasyon, Şamil Akşit, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti