HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Temmuz 2017

Her Yaş Grubuna Eğlence Oasis Aquapark'ta

Magazinizmir
Çeşme Alaçatı’da 180 dönüm arazi üzerine kurulan Çeşme Oasis Park, yalnız yaz sezonunda değil, jeotermal kür merkezi, otel yaşlı bakım evi ve aquaparkıyla 12 ay hizmet vermeyi hedefliyor.

60 dönümlük alana sahip aquaparkıyla bölgesinde tek olma özelliği taşıyan Oasis Aquapark, faaliyete geçtiği Haziran 2016'dan bu yana misafirlerine hizmet veriyor.

Oasis Aquapark’ta gerçekleştirdikleri etkinlikler hakkında bilgi veren Genel Müdür Muazzez Tonguç, bünyelerinde eğlence için bir animasyon ekiplerinin bulunduğunu ve gün boyunca her saat başı aktivite ve eğlence programlarıyla misafirlere keyifli saatler yaşattıklarını dile getirdi.

Dart Turnuvası, çeşitli interaktif oyunlar, zumba, step, dj eşliğinde köpük partisi ve turnuvalar düzenlediklerini hatırlatan Tonguç,  "Çocuklar için doğum günü organizasyonları yapıyoruz. Sezon boyunca ünlü dj'ler ve sanatçılarla özel organizasyonlar düzenliyoruz" dedi.

Her Yaş Grubu İçin Eğlence

Oasis Aquapark’ı inşa ederken her yaş gurubunu düşünerek planlama yaptıklarının altını çizen Muazzez Tonguç, "Her yaş grubu için özel kaydıraklarımız mevcut. Yetişkinler için 10 adet farklı kaydırağımız var. Aile kaydırağı olarak tasarlanan ilk kaydırak Space Race. Türkiye’de ilk Oasis’te, 5 yıl üst üste ödül almış bir kaydırak. Bunun yanı sıra; adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi, iki yıl üst üste tasarım ödülü almış King Kobra kaydırağımız mevcut. Hız tutkunlarının vazgeçilmezi olan Looping Rocket kaydırağımız var. Bir tüpün içinde kapalısınız, aniden kapak açılıyor ve dik bir rampadan kaymaya başlıyorsunuz. 4 – 12 yaş için 720 m2'lik havuzda çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çeken Aqua Tower'da eğlence gün boyu sürüyor. Misafirlerimiz aquaparkımızda eğlencelerini kendileri yaratıyor. Vanaları ve muslukları açıp kapayarak, su tabancalarını kullanarak çevrelerine tatlı sulu şakalar yapabiliyorlar. Kaydıraklardan kayıyor, fıskiye, kova ve şelaleler altında arkadaşlarıyla keyifle eğleniyorlar. 0 – 3 yaş için çocukların dünyası ve Kids Club'ımız da bulunuyor" diye konuştu.

Havuz ve kaydırak dışında birçok aktiviteye de ev sahipliği yaptıklarını belirten Tonguç, ''Bu yıl çim alanlar üzerine şişme oyun grupları getirttik. Amacımız her yaş grubu çocukların farklı oyunlar ile eğlenmelerini sağlamak. Havuz ve çim alan üstüne kurulan şişme oyun parkurları, sumo güreşi, langırt, dart, buz dağı ve survivor ile çocuklar çok eğlenceli zaman geçiriyorlar'' ifadesini kullandı.

Zengin Menü, Cazip Kampanyalar

Tesis içinde zengin bir yiyecek ve içecek mönüsüne de sahip olduklarını ve misafirlerine cazip kampanyalar sunduklarını dile getiren Muazzez Tonguç şu bilgileri verdi: "Bünyemizde bir restoranımız, snack barımız ve farklı noktalarda satış ünitelerimiz mevcut. Fast food, makarnalar, salatalar, uygun fiyat ve yüksek kalite hizmet anlayışıyla oldukça zengin bir mönümüz mevcut. Özel organizasyonlar ve parti günlerinde misafirlerimizden özel ücret talep etmeden sadece park girişiyle misafir kabul ediyoruz. Gruplar için % 15 indirimimiz var. Sezonluk, üyelik ücretlerimiz de oldukça uygun"

Çeşme Oasis Aquapark'ın amacının Çeşme'deki turizm hareketlerini 12 aya yaymak, farklı pazarlardan çeşitlilik yaratmak, Çeşme'ye diğer otellere gelen misafirlere hizmet vermek ve Çeşme bölgesi için personel istihdamı yaratmak olduğunu da vurgulayan Tonguç, "Önümüzdeki yıl kompleksin kalan kısmını tamamlayarak en kısa sürede işletmeye açmak ilk hedefimiz. Yeni açılan bir aquapark olarak da, kaliteli, samimi, uygun fiyatlı, bol eğlenceli, güvenli bir hizmet anlayışıyla misafir memnunniyeti ve sürekliliğini sağlamak en büyük hedefimiz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN