Hepdarcan ve Sezen Ailelerinin Mutlu Günü

Ekonomi Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisi ve Psikoloji Bölümü Asistanlarından Ilgım Hepdarcan ile işadamı Doğakan Sezen, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.Lise yıllarında öğrenim gördükleri dönemde tanışan çift 2 sene önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Çiçeği burcunda evli çifti bu özel günlerinde de sevenleri yalnız bırakmadı.

Balçova Belediye Başkan Yardımcı Ahmet Hepdarcan ile Hayat Hepdarcan’nın kızları Ilgım Hepdarcan’nın nika masasındaki şahitliğini Gülce Hepdarcan üstlenirken Turizmci Levent Sezen ve Ömür Sezen’nin oğulları Doğakan Sezen’nin şahitliğini Korcan Uçman üstlendi.

Beyaz Lale Organizasyonun düzenlediği düğün törenine katılan konuklar İzmir Bigband’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde eğlenceli bir gece geçirdi. Düğün töreninin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Yeni evli çift balayı için Amerika’ ya gideceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ekonomi Üniversitesi İzmir, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ilgım Hepdarcan, Doğakan Sezen, Kaya İzmir Thermal& Convention, Ahmet Hepdarcan, Hayat Hepdarcan, Levent Sezen, Ömür Sezen, Beyaz Lale Organizasyon, Etistar fotoğrafçılık İzmir İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti