HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Kasım 2018

Hande Subaşı Sesiyle Büyüledi

Magazinizmir
Oyunculuktan şarkıcılığa yatay geçiş yapan ve geçtiğimiz hafta ilk kez canlı müzik performansına imza atan oyuncu Hande Subaşı önceki gece Louei'de sahne aldı.

Yüzlerce kişinin katıldığı gecede programına ‘’Arnavut Kaldırımı" şarkısı ile başlayan Subaşı, 90 yıllardan günümüze birçok duygusal parçayı seslendirerek kendisini izlemeye gelen müzikseverlere adeta bir nostalji gecesi yaşattı. Yeşil bir elbise ile sahneye çıkan Subaşı, muhteşem sesinden yanı sıra sahnede ki güzelliği ile de sevenlerinden tam not aldı.

Öykü Çelik

Hande Subaşı'nın sahne aldığı gecede, kendisini yalnız bırakmayan iş adamı sevgili Volkan da sahnede şarkı söyleyen Subaşı’nı hayranlıkla izleyerek telefonuyla dakikalarca videolar çekti.

Seda Tosun, Eymen Adal

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Hande Subaşı, zarafeti ve muhteşem sahne performansı ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Performansını "Sabır" parçası ile sonlandıran Subaşı, alkışlar eşliğinde programını noktaladı. Hande Subaşı’nı dinlemeye gelenler arasında, ünü oyuncu Seda Tosun-Eymen Adal, Öykü Çelik, Sezin Özdemirler, Numan Ceyhan gibi isimler yer aldı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN