HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 9 Ekim 2017

Hakan Altun; İzmir Tutkunuyum

Magazinizmir
Fantezi müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun, Kaya İzmir Thermal& Convention’da verdiği konserde İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Hakan Altun, "İzmir benim için çok özeldir.Tam bir İzmir tutkunuyum. İstanbul’a hiç dönesim yok. İstanbul’a dönmeden Kordon’da mutlaka balık keyfi yapacağım" dedi. Tiamo Tur’un düzenlendiği eğlenceli gece geç saatlere kadar devam etti.

Yaklaşık 1000 kişinin izlediği konser de iki saat sahnede kalan Altun, şarkıları kadar sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Birbirinden sevilen parçaları ard arda seslendiren Altun, 'Telefon' ve 'Hani Bakleyecektin’ şarkısını istek üzerine üç kez üst üste seslendirdi. Hakan Altun; "Askere gittiğimde çok sevdiğim biri vardı. Onu bırakarak askere gittim. Günlerce telefon sıralarında aileme ve sevdiğim insana telefon etmek için sıra bekledim. Biz askerde acemi olduğumuz için bizi çok bekletiyorlardı. Sıranın bana geldiği gün yine saatlerce kuyrukta bekledim telefon etmek için. İlk ailemi aradım daha sonra onu aradım ama beni daha sonra ara, müsait değilim dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Bende o duyguyla "Hani Bekleyecektin"i yaptım' dedi. İzmir’e hayran olduğunu dile getiren Altun sahnede‘ bunu geçen sene yine bu muhteşem salonda dile getirmiştim bu sene yine söylüyorum. Bir gün İstanbul’dan taşınma kararı verirsem. İzmir’e yerleşirim. İstanbul’dan sonra yaşayabileceğim tek yer İzmir'dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN