Güres ve Veryeri Ailelerinin Mutlu Günü

İzmir'in köklü ailelerinden Güres Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mustafa Güres ve Aydan Güres'in oğulları Fatih Güres ile Ege Doğaltaş LTD. ŞTİ.'nin sahibi Mete Veryeri ve Meltem Veryeri'nin kızları Melda Veryeri bir ömür boyu mutluluğa "Evet" dedi.Çocukluk arkadaşı olan ve 2015 yazında nişanlanan Güres Group Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güres ve Melda Veryeri Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenenlen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi.

İzmir iş ve sosyete camiasından beş yüzden fazla simanın katıldığı düğünde çift şıklıkları ile dikkat çekti. Gecede Fatih Güres damatlık tercihini Tom Ford markasından yana kullanırken , Melda Veryeri'nin gelinliği Bertabridal imzası taşıdı.

Törende damadın nikah şahitliğini Nevzat Pehlivan (damadın dedesi), Talha Alım (arkadaşı), Selin Keleş (arkadaşı), Gamze Veryeri (arkadaşı-baldız), gelinin şahitliğini ise Efe Nalbantoğlu (kuzeni), Merve Güres (arkadaşı-görümce) yaptı. Yeni evli çift balayının sürpriz olduğunu söyledi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Güres Group İzmir, İzmir Güres Group, Mehmet Mustafa Güres, Aydan Güres, Fatih Güres, Ege Doğaltaş İzmir, İzmir Ege Doğaltaş, Mete Veryeri, Meltem Veryeri, Melda Veryeri, Nevzat Pehlivan, Talha Alım, Selin Keleş, Efe Nalbantoğlu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti