GT Art'dan 2016'nın İlk Karma Sergisi

Yeni yıla hızlı bir giriş yapan GT Art Galeri sezonun ilk karma sergisiyle sanatseverlere merhaba dedi.Göz dolduran konseptiyle Türkiye’nin ve İzmir’in en iyi sanatçılarına ev sahipliği yapan GT Art Galeri’nin karma sergisinde 25 ressamın eserleri yer aldı.

Çok sayıda özel davetlinin katıldığı açılış kokteylinde konuklarla tek tek ilgilenen GT Art Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, galerinin 2016’da sergilerle dolu bir yıl geçireceğini ifade etti. Şimdilik Haziran ayına kadar etkinlik takvimlerinin dolu olduğunu belirten Gürbüz, sergiler konusunda yetersiz kalan İzmirli sanatseverler için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Açtıkları her yeni sergiden çok iyi eleştiriler aldıklarını sözlerine ekleyen Gürbüz, "Bu güzel yola çıkarken ‘İzmir’in en nitelikli galerisi olmak istiyoruz’ demiştik. Bu hedefimize her geçen etkinlikten sonra biraz daha yaklaşıyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan birbirinden değerli sanatçı ve koleksiyoner dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu.

Sergide Kimler Var?

20 Ocak 2016’ya dek ziyaret edilebilecek olan karma sergide Ahmet İlker Yüksek, Akın Ekinci, Arife Ayardoğan, Betül Omay Yazıcı, Bodo Vespaciano, Bulut Can, Derya Bayık Önalır, Ece Büşra Eryılmaz, Fatma Atagan, Gediz Sezen, Gülseren Engin, İnci Erefe, Lena Jukova, Leyla Norbekova, Meral Madenoğlu, Nebahat Pekmezci, Nimet Girenay, Nuran Ayanoğlu, Nursel Kurşun, Seval Çaylak, Sibel Hepsayar, Tijen Ademoğlu, Yasemin Bider, Yasemin Gümüşkesen ve Zeynep Türkileri’nin eserleri yer alıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER GT Art Galeri İzmir, İzmir GT Art Galeri, Koray Gürbüz, GT Art Sanat İzmir, İzmir GT Art Sanat, Ahmet İlker Yüksek, Akın Ekinci, Arife Ayardoğan, Betül Omay Yazıcı, Bodo Vespaciano, Bulut Can, Derya Bayık Önalır, Ece Büşra Eryılmaz, Fatma Atagan, Gediz Sezen, Gülseren Engin, İnci Erefe, Lena Jukova, Leyla Norbekova, Meral Madenoğlu, Nebahat Pekmezci, Nimet Girenay, Nuran Ayanoğlu, Nursel Kurşun, Seval Çaylak, Sibel Hepsayar, Tijen Ademoğlu, Yasemin Bider, Yasemin Gümüşkesen, Zeynep Türkileri, İzmir Sanat, İzmir Etkinlikleri