HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Ekim 2016

GT Art Sanatseverleri Büyüledi

Magazinizmir
İzmir’de iki yıldır sanat ve kültür hayatına hizmet eden GT Art Sanat Galerisi, İzmirli 30 ressamın eserlerinden oluşan karma sergiyi sanatseverlerle buluşturarak yeni sezona 'merhaba' dedi.

Açıldığı günden bu yana İzmir’in önemli sanat galerileri arasında yer alan GT Art & Interios’ta sezonun ilk karma sergisine İzmirli sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

"Sezona Merhaba Dedik"

Sezonun ilk sanat sergisine olan ilgiden memnun olduklarını dile getiren GT Art Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, "İzmir’de sanata katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İzmirli sanatseverlerin sanat tutkusunun ve ona verdikleri değerin bilincindeyiz. Yeni sezona 30 değerli sanatçımızın eserlerini sergileyerek başladık. Bu sezon nitelikli ve güzel sanat eserleri ile İzmirli sanatseverleri bir araya getireceğiz" dedi.GT Art sanat galerisindeki sezonun ilk sergisini Kent Konseyi Başkanı Güman Kızıltan ile Usta Gazeteci Öcal Uluç da ziyaret etti.

Hangi Sanatçıların Eserleri Yer Alıyor?

Ayten Karasu Güreşçi, Bahar Balköse, Bercis Kızıltan, Bilge Yapan, Canan Atıcı, Cangül Şimşek, Fevzi Yavuz, Gordana Elmacı, Gönül Dinç, Gülgün Çayırlı, Gülseren Engin, Hatice Uğurcan, Jozef Tito, Meral Koraltan, Meryem Berksoy, Mona Muzo, Necla Demir, Neşe Kılıç, Neval Çavlin, Nilüfer Çıngıl, Nükhet Güler, Önnur Toprak, Özcan Şenol Bozyokuş, Saime Yıldırım, Serap Gürcan, Sevinç Seles, Seza Baran, Yasemin Bider, Zeynep Pamukçu
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN