HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Ocak 2018

Gripin "Nasılım Biliyor musun?" İle Geri Döndü

Magazinizmir
Sevilen rock grubu Gripin'in "Nasılım Biliyor musun?" adlı albümünün ilk imza günü D&R Akasya AVM'de gerçekleşti.

Başarılı Rock grubu Gripin 5 yıllık bir aranın ardından çıkarttıkları 'Nasılım Biliyor musun?' adlı albümünün ilk imza gününde sevenleriyle D&R Akasya AVM’de buluştu.
2012 yılında yayınladıkları 'Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar' albümünün ardından uzun bir çalışma sürecine giren Gripin, 5. albümünü tamamladı. 15 Aralık’ta yayınladıkları ve 'Nasılım Biliyor musun?' adını verdikleri albümlerini D&R Akasya AVM’ de imzalayan grup üyeleri, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 5 yıllık sürenin kendileri için ara vermek olmadığını belirten Birol Namoğlu , "5 yıl uzun bir süre ama bizim için ara gibi değildi. 5 yıla 4 Amerika turnesi, bir single, 3 tane prodüksiyon, yapımcılık deneyimi ve Türkiye turneleri sığdırmaya çalıştık. Bir önceki albümün 5 klibini çektik. Sevenlerimizle konserler vasıtasıyla buluşuyorduk. Onlar da biz de yeni parçalar istedik. Böylece 'Nasılım Biliyor musun?' ile sevenlerimizle buluştuk" diye konuştu.

"Albüm İçimize Sindi"'Nasılım Biliyor musun?'u 2.5 yılda hazırladıklarını söyleyen Arda İnceoğlu, albümün içeriğini şöyle anlattı:
"Albümümüzün içinde 10 parça var. Bir tanesi geçen sene yayınladığımız 'Beni Boş Yere Yorma' single, bir tanesi cover, diğer 8 tanesi yepyeni şarkılardan oluşuyor. Şarkılar bize ait. Dinleyicilerimizden aldığımız yorumlar gayet güzel. Baya içimize sinen bir albüm oldu. Zaten içimize sinmesi için biraz geciktirdik."

"17 Yıldır Birbirimize Karşı Anlayışlıyız"Gripin 'in seneye reşit olacağını ifade eden Namoğlu, "Ergenliği atlattık. Umarız bundan sonrası da pürüzsüz gider" dedi. 17 yıldır istikrarlı bir şekilde çalışmalarını karşılıklı anlayışa bağlayan İlker Baliç ise "Ayrı düştüğümüz fikirler olsa da bir araya gelip bunları hızlıca ve pozitif anlamda sonuçlandırabiliyoruz. Dolayısıyla aramızda bir ego problemi de olmadığından güzel bir şekilde yolumuza devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN