HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Şubat 2018

Grammy Ödül Törenine Gucci Tasarımlar Damgasını Vurdu

Magazinizmir
Bu yıl 60.sı gerçekleştirilen Grammy Ödül Töreni'nde Gucci rüzgarı esti. Lana del Rey, Elton John, James Corden ve David Furnish törende Gucci imzalı kıyafetleriyle boy gösterdi.

Adaylardan Lana del Rey yumuşak drape V yakalı, kristal yıldızlarla bezeli ve kristal halat kolyeli duble ipekli bürümcük elbisesini, gümüş ve kristal yıldızlardan oluşan tacı ve yüksek topuklu metalik platform ayakkabılarla kombinleyerek tüm bakışları üzerinde topladı.

Sir Elton John Gucci’nin kendisine özel hazırladığı kristal süslü, payetli çok renkli geometrik desenli pik yaka ceketi ve kristal detaylı siyah pantolonunu, fular bir kravatla zenginleştirdiği siyah bir ipek bluz, "EJ" ve yıldız işli siyah botları ile tamamladı. Tarzını vurgulamak için seçtiği aksesuarlarsa sarı asetat gözlüğü ve manşet model "ELTON JOHN" yüzüğü oldu.
Sir Elton John performans için sahneye çıktığında da yine Gucci tarafından kendisine özel hazırlanan bir kıyafet giydi. Sırtına kırmızıyla "ELTON" işlenen, ateşi andıran payetlerle süslü tek düğmeli pik yakalı frak, yanlarından gümüş işlemeler akan siyah pantolonu ve kırma yaka detaylı siyah ipekten gömleği, inci kolyesi, üzerinde kırmızı şimşekler işli gümüş rengi ayakkabıları ve mavi asetat gözlüğüyle sahnede adeta devleşti.

Gecenin sunuculuğu üstlenen James Corden ise Gucci’nin Cruise 2018 koleksiyonundan kendisine özel olarak tasarlanan deniz mavisi, kırmızı ve beyaz desenli, iki düğmeli devrik yaka Monaco takımı başarıyla taşıdı. Bu şık takım, yan tarafta işli grogren “NEW YORK” detayı ve ceketin sırt bölümünde kullanılan kalp ve kristal kılıç işlemesiyle öne çıkarken, kaplan işlemeli aplik yakalı beyaz takım elbise gömleğinin yanı sıra arı ve ağ detaylı şarap kırmızısı deri ayakkabıları da dikkat çekiciydi.

Tercihini Gucci 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun 65 numaralı look’undan yana kullananDavid Furnish, ejderha işlemeli, grogren şeritli pik yaka akşam ceketini takımın pantolonuyla tamamlarken beyaz bir gömlek ve fiyonk kravatla sade bir bitiriş yaptı.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN