HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Ekim 2018

Grafiket Ödüllerinin Arasına Kristal Elma’yı da Ekledi

Magazinizmir
İzmir'de 10 senedir 24 kişilik kreatif ve yönetim ekibiyle reklam sektöründe ulusal ve uluslararası çapta en yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet veren reklam ajansı Grafiket Adworks, 2016 yılında üç ayrı dalda kazandığı Kırmızı Reklam Ödülleri'ne Kristal Elma Reklam Ödülü'nü de ekledi.

Grafiket, 2008 yılında ülkemizin modern yüzü İzmir'de müşterilerine en yüksek kalitede kreatif danışmanlık ve reklam hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir reklam ajansıdır. İzmir, İstanbul ve Almanya olmak üzere üç ayrı şubesi bulunan ajans 24 kişilik dev kadrosuyla müşterilerine Kurumsal marka imaj, Kreatif ve dijital iletişim hizmeti vermeye devam etmektedir. ''Ne yaparsak yapalım en iyisini yapalım'' fikriyle çıktıkları bu yolda, bütün iş ilişkilerini güven temelinde kurmuş olmalarının da etkisiyle İzmir'de yıllardır en çok talep gören ve en dev işlere imza atan ajanslardan biri olmuştur. Başarılarını taçlandıran reklam ödüllerinin kendilerine motivasyon kaynağı olduğunu belirten ajans başkanı Görkem Bozkır, ekibiyle beraber Este Medica için hazırladığı ilan çalışması ile Kristal Elma Ödülü'nü kazanarak başarılarına bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır.

Kristal Elma, Türkiye'de yapılan önemli "Reklam Ödülleri" yarışmalarından biridir. Her yıl "Reklamcılar Derneği" tarafından düzenlenen bu büyük organizasyonda birçok dalda reklam sektöründeki kişi ve kurumların başarılı çalışmaları ödüllendirilmektedir. Ülkemizde hızla gelişmekte olan reklam sektörü için büyük önem arz eden ödüllerden biri olan Kristal Elma, rekabeti artırarak kreatif anlamda bir büyümenin de önünü açmaktadır. Bu yıl 30.su düzenlenen ödül töreninde ödül almaya hak kazanan Grafiket Adworks Reklam Ajansı, gerek ulusal çapta gerek uluslararası çapta elde edecekleri daha büyük başarıların da böylece mesajını verirken, Almanya'daki şubelerini bu amaçta daha da büyütmek istediklerini vurgulayan Görkem Bozkır, ülkemizi ve güzel İzmir'i daha büyük platformlarda temsil etmek istediklerini de vurgulamıştır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN