Gönüllülere Gönülden Teşekkür

"Bu hafta Değil Her Hafta" Projesi kapsamında 20 hafta boyunca her Çarşamba günü İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pediatri Bölümüne yaptıkları ziyarette yanlız bırakmayan Gönüllü Palyaçolar’a Swiss Otel’de düzenledikleri ortak toplantıda Rotaract Meslek Hizmet Ödülünü Takdim etti.İzmirli Rotaractörlerin 'Hizmetleriniz dünyaya armağan olsun' dönem sloganı ilkesini benimseyerek 40 Hafta boyunca sürdürmek için yola çıktıkları ve 20 haftadır onlarca çocuğa neşe dağıttıkları bu projeye verdikleri değerli desteklerden dolayı takdim ettikleri bu ödülü Gönüllü Palyaçoların Organizatörü Şenol Özkorkmaz ve Gönüllü Palyoçalardan Seda Akman teslim aldı.

Ödülleri 2015-2016 Bölge Rotaract Temsilcisi Yağmur Lena ve 2016-2017 Dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Berkay Kiper verdi. Çocukların gözlerindeki ışığın en büyük mutluluklardan biri olduğuna inanan 2440. Bölge rotaractörleri, bu projeyi 40 hafta ile sınırlandırmayarak her yıl her hafta gerçekleştirip daha çok çocuğa ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gönüllü Palyaçolar İzmir, İzmir Gönüllü Palyaçolar, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Swiss Otel, Rotaract Meslek Hizmet Ödülü İzmir, İzmir Rotaract Meslek Hizmet Ödülü, Şenol Özkorkmaz, Seda Akman, Yağmur Lena, Berkay Kiper, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti