HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Ocak 2018

Gönül Teli Folkart Towers'ta

Magazinizmir
Folkart Çarşı’da gündüzleri eşsiz menüleriyle hizmet veren Döner&Mutfak, artık akşamları Gönül Teli ismiyle misafirlerini ağırlayacak.

Folkart Towers’ta sunduğu kaliteli hizmeti ve yemek menüleriyle beğeni toplayan Döner&Mutfak, artık akşamları "Gönül Teli" ismiyle hizmet veriyor. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere hafta 3 gün müşterilerini enfes mezeleri ve özel menüleri ile ağırlıyor. Bağlama eşliğinde söylenen türkülerle misafirlerini eğlendiriyor.

Erzurum Palandöken'de Kayak Milli Takım antrenörü, eski Olimpiyat sporcusu Ahmet Demir, "3 yıl önce Folkart Genel Müdürü sayın Metin Sancak’ın isteği üzerine Folkart Çarşı’da Döner&Mutfak adıyla hizmet vermeye başladık. Öğlen yemeklerinde sunduğumuz kaliteli menülerimiz çok beğenildi. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda artık akşamları da hizmet vermeye başladık. Gönülden gönüle, gönüller bir olsun diyerek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz" dedi.

Haftanın belirli günlerinde özel menüler ile müşterilerine türküler eşliğinde gönüllerince eğlenebilecekleri bir ortam hazırladıklarını anlatan Ahmet Demir, "Akşamları Gönül Teli olarak hizmet veriyoruz. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere hafta 3 gün müşterilerimizi enfes mezeleri ve özel menülerimiz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Bağlama eşliğinde söylenen türkülerle misafirlerimiz günün haftanın yorgunluğunu atıyorlar. Kaliteli yemekler, kaliteli sanatçılar ve kaliteli hizmet ile misafirlerimizi ağırlıyoruz" diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN