HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Ekim 2018

Gigi Hadid New York'ta Tommy Jeans Kıyafeti ile Görüntülendi

Magazinizmir
Gigi Hadid’in New York’ta Tommy Jeans kıyafetiyle görüntülendiğini duyurdu. Hadid, Tommy Jeans kapsül koleksiyonundan asit yıkama jean pantolon giydi.

Aralarında Tommy Hilfiger ve Tommy Jeans’in de bulunduğu bir marka portföyüne sahip olan Tommy Hilfiger, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında dünyanın en tanınmış gruplarından biri. Grup, erkekler için tailored ve spor giyim koleksiyonları, kadınlar için hazır ve spor giyim koleksiyonları, çocuk giyim, denim, iç giyim (bornoz, ev ve uyku giyim dahil), ayakkabı ve aksesuar alanında üstün kaliteli ürünlerin tasarımına ve pazarlanmasına odaklı faaliyet gösteriyor.

Ayrıca seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, golf ve yüzme gibi sporlar için özel giysiler, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri sunuyor.

Tommy Jeans ürün grubunda kadın ve erkekler için blucin ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. Tommy Hilfiger ve Tommy Jeans markaları altında satılan ürünler, Tommy Hilfiger ve Tommy Jeans mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla ve ayrıca www.tommy.com üzerinden dünyanın her yanında müşterilere sunuluyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN