Forum Bornova'da Oyun Dünyasına Nostaljik Yolculuk Başlıyor

80-90 kuşağının eğlenceli, unutulmaz oyunları Retro Games, Festival Alanı’nda İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova’nın ziyaretçileriyle buluşuyor.16 – 27 Haziran, saat 13.00-21.00 arasında yapılacak Retro Games etkinliğinde tüm zamanların en çok satan kişisel bilgisayar modeli Commodore64 ile geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapılacak, Pinball oyunu ile katılımcılar topu hedefe ulaştırarak enyüksek puanı elde etmeye çalışacak.

Bunların yanı sıra bozuk paralarla oynanan çivi futbolu, karşılıklı rakiplerinperformanslarıyla tekrar hayat bulacak. Langırt oyununda çekişmeli mücadelelere sahne olacak etkinlikte ayrıca, dev oyun makineleriyle Street Fighter, MortalKombat, Punisher, KickOff gibi birbirinden farklı ve dönemin en iyi oyunları ile geçmişeeğlenceli ve nostaljikbir yolculuk yapılacak.

Forum Bornova, tüm çocukları ve geçmişi özleyen büyükleri Retro Games Festivali’nedavet ediyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Retro Games İzmir, İzmir Retro Games, Festival Alanı Forum, Forum Festival Alanı bornova, Commodore64, Street Fighter, MortalKombat, Punisher, KickOff, Forum Bornova İzmir, İzmir Forum Bornova Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti Hayatı