HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Eylül 2017

Forum Bornova Çocuk Kulübü Bu Hafta Sonunda Çocuklara Yepyeni Ufuklar Açıyor

Magazinizmir
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu "merak ettiklerimiz".

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikleri eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “merak ettiklerimiz” temasıyla devam ediyor. 16 Eylül Cumartesi günü Forum Bornova’nın minik ziyaretçileri kedileri, köpekleri, böcekleri, filleri ve hatta ornitorenkleri tanıyacak,hayvanlar alemi hakkındaki tüm sorularının yanıtlarını bir veteriner eşliğinde bulacak.

17 Eylül Pazar günü ise Forum Bornova Çocuk Kulübü’nde uzay, dünyanın uzaydaki yeri, yıldızlar ve gezegenlere dair bilinmeyenler bir fizik öğretmeni eşliğinde gün yüzüne çıkacak, çocuklar uzaya dair hayallerini resimlerine yansıtacak.

Minikler Eylül Ayında ForumBüs’te Kendi Kalemliklerini Yapıyorlar

Forum Bornova’nın minikler için ForumBüs’te her hafta sonu düzenlediği eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, kalemlik atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler okula dönüş günlerinde kullanabilecekleri kalemliklerini kendileri yapıyorlar.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN