''Festival Çocuk''a Rekor Katılım

Bu yıl beşincisi düzenlenen İzmir’in eğlencesi en bol çocuk festivali "Festival Çocuk" 20 Mayıs 2018 Pazar günü İzmir Arena’da rekor bir katılımla gerçekleşti.Gün boyu süren festival etkinliğine çocuk ve yetişkin olmak üzere dokuz bin kişi katıldı.
2015 yılında başarılı girişimci Sibel Türsen tarafından ilk kez organize edilen ve 4 senesini geride bırakan "Festival Çocuk" bu yıl İzmir Arena'da düzenlendi.

Geçtiğimiz senelerde ilk 4 Festivali İzmir ve Çeşme Alaçatı’da gerçekleştiren Sibel Türsen, her geçen sene katılımcılar açısından daha da büyüyerek renklenen bir festival olduğunu söyledi. Dokuz bin kişinin katıldığı festival alanında gün boyu renkli görüntüler yaşandı.

Çeşitli oyun, aktivite ve dans gösterilerine katılan minikler gönüllerince eğlendi. Festivale katılan çocuklar, özel olarak tasarlanmış alan içerisinde profesyonel çocuk eğitmenleri ve alanda yer alan katılımcı stand sahipleri gözetiminde ücretsiz etkinlikler ile kaliteli zaman geçirip, çocuk olmanın tadını çıkarttı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Festival Çocuk, İzmir Arena, Sibel Türsen, Çeşme Alaçatı, İzmir etknilikleri, izmir etknilik, izmir cemiyeti, izmir cemiyet hayatı