HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Mart 2018

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç İzmir'e Geliyor

Magazinizmir
"Özlenen Fenerbahçe İçin" sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Y. Koç 30 Mart tarihinde Narlıdere’de bulunan Kaya İzmir Termal& Convention Otel'e geliyor.

Seçimde oy kullanacak kongre üyelerinin haricinde taraftarlar ve temsilci üyelerin de davet edildiği etkinlikte, yaklaşık 5000 kişiye seslenecek olan Koç camiaya birlik beraberlik mesajları verecek ve projelerinden bahsedecek.

Cem Çalışkan’dan Mesaj Var

Organizasyonu gerçekleştiren İzmir Fenerbahçeliler Derneği başkanı Cem Çalışkan "yönetim kurulumuz ve gönüllülerimiz ile birlikte kongre üyeleri, temsilci üyeler ve taraftarlarımızı tek tek arayıp etkinliğe davet ediyoruz. Bizim için aslolan Fenerbahçedir. Daha önce yayınladığımız deklarasyonda da belirttiğimiz gibi mevcut başkanımıza bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ettik. Sayın Ali Y. Koç beyefendi gibi nitelikli ve genç bir başkan ile devam etmek Fenerbahçemizin geleceği için büyük kazanç olacaktır. Tüm Fenerbahçe sevdalısı dostlarımızı 30 Mart Cuma günü saat: 18:30’da başlayacak etkinliğimize davete diyorum" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN